Rozenek jest ikoną stylu, ale zaliczyła modowe wpadki. Dobrze, że zrezygnowała z tej sukienki

Małgorzata Rozenek, mimo że ma teraz miano ikony stylu, to kiedyś popełniała drobne wpadki modowe. Przyjrzeliśmy się tym najciekawszym, które zasługują na głębszą analizę.

Małgorzata Rozenek, zanim stała się inspiracją dla wielu kobiet, to długo poszukiwała własnego stylu. Dziś zachwyca wszystkich gustem, kiedy wkłada ciekawe, oversizowe garnitury, ale kiedyś popełniła kilka modowych gaf. Wśród nich była stylizacja, w której Perfekcyjna pojawiła się na meczu piłki nożnej. Look nie był najgorszy, ale dodatki sprawiły, że prezentowała się mało stylowo. Wszystko przez sandałki na wysokim obcasie od Giuseppe Zanotti.

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek w prostej sukience. Kolor piękny, ale krój nietrafiony

Małgorzata Rozenek jest aktualnie jedną z najlepiej ubranych Polek, ale zdarzały się jej w przeszłości nietrafione stylizacje. Jedną z nich zaprezentowała podczas eventu jakiś czas temu. Wybrała na tę okazję dopasowaną sukienkę w kolorze baby blue. Mimo że kolor był świetny, to jednak dopasowany krój sprawił, że prezenterka telewizyjna wyglądała zbyt poważnie. Zdecydowanie lepiej w przypadku jej nietuzinkowej osobowości sprawdziłaby się luźniejsza stylizacja. Nie pomogły także dodatki - szpilki na koturnie i włosy zawiązane w kok. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF.pl

Kolejna stylizacja to bardziej casualowa wersja. Małgorzata Rozenek wybrała się w niej na mecz piłki nożnej. Perfekcyjna postawiła na luźną koszulkę i jeansowe szorty. Do sportowego zestawu dobrała luksusowe dodatki. Eleganckie, salonowe szpilki od Giuseppe Zanotti pasowałyby do salonowej sukni, a nie takiej stylizacji. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF.pl

Screen z YT Kanał Sportowy, Małgorzata Rozenek-Majdan Rozenek-Majdan radzi synowi. Domagalik zauważa w tym hipokryzję

Małgorzata Rozenek - stylizacje 

Więcej drobnych wpadek stylizacyjnych znajdziesz w naszej galerii na górze strony. To właśnie tam zamieściliśmy, między innymi sukienkę "zbroję" zaprojektowaną przez słynną kostiumografkę. Strój wzbudził wielkie emocje. Oprócz tego znalazły się w zestawieniu także monochromatyczne looki, które ze względu na wykorzystanie nietrafionej tkaniny, także nie zdały modowego testu. 

Więcej o: