Małgorzata Rozenek bryluje na gali w marynarce z gorsetem. Odsłoniła umięśnione nogi

Małgorzata Rozenek wie, jak olśnić na ściance. Na imprezę Pink Party Pudelka włożyła piękną stylizację z marynarką i... gorsetem. A dół to już istna bajka.

Małgorzata Rozenek pojawiła się na gali Pudelka - Pink Party w Chaton Warsaw. To tam prowadząca "Dzień dobry TVN" wygrała statuetkę w kategorii: Gwiazda Roku Pudelka, zyskując tym samym największą liczbę głosów. Prezenterka telewizyjna pojawiła się w wyjątkowej, bardzo minimalistycznej stylizacji z modowym twistem. Co ciekawe, dodatkowo wykorzystała najlepszy trend z wybiegów i połączyła gorset z marynarką w stylu lat 80.

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek cała w czerni. Jej stylizacja to połączenie klasyki z nowoczesnością

Małgorzata Rozenek na wyjątkowym wydarzeniu pojawiła się w monochromatycznym looku. Osobowość telewizyjna postawiła na "romans" z czernią, który świetnie się sprawdził. Czarna marynarka w połączeniu z eleganckim gorsetem była strzałem w dziesiątkę. Do tego dobrała pasujące kolorystycznie szpilki i całe szczęście, że prezenterka zrezygnowała z ekscentrycznych dodatków. Jeżeli chodzi o włosy, to tutaj naturalne fale w stylu Meg Ryan zdały egzamin śpiewająco. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF.pl / KAPIF.pl

Ciekawym akcentem były czarne rajstopy, które dodały całości stylizacji francuskiego sznytu. Buty użyte przy tym looku także okazały się ciekawym akcentem, ponieważ miały delikatne paski, które optycznie wydłużyły i tak już długie nogi. 

Meghan Markle, król Karol III Meghan nie pojawi się na koronacji Karola III. Ekspert: Sama się eliminuje

Małgorzata Rozenek - styl gwiazdy 

Małgorzata Rozenek uwielbia na wielkich galach zaskakiwać oryginalnym stylem. Tak było na balu TVN-u, kiedy to miała na sobie wielką suknię balową ze zbroją. Jej look skomentowała sama Kinga Rusin, która nie była zachwycona kostiumem gwiazdy. Gwiazda często wybiera bardzo kobiece fasony, a ostatnio szczególnie upodobała sobie oversizowe garnitury, w których prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. 

Więcej o: