Tamara Arciuch świętuje 24. urodziny syna. Zamieściła w sieci wyjątkowe nagranie. "Bądź szczęśliwy synku!"

Tamara Arciuch opublikowała na Instagramie nagranie. Pokazała na nim syna, który obchodzi 24. urodziny.

Tamara Arciuch w nowym poście na Instagramie poinformowała, że jej syn, Krzysztof Szyc obchodzi 24. urodziny. Aktorka wstawiła na Instagram nagranie, w którym pokazała różne okresy z życia dorosłego już mężczyzny. Złożyła mu też piękne życzenia. "Niech świat i los ci sprzyja" - podkreśliła.

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej"

Tamara Arciuch złożyła życzenia z okazji urodzin syna. Dodała piękne nagranie

Tamara Arciuch wrzuciła do sieci nagranie, na którym było sporo zdjęć jej syna - Krzysztofa Szyca. Mężczyzna przyszedł na świat, kiedy Tamara Arciuch była jeszcze w związku z Bernardem Szycem. Później jednak kobieta związała się z Bartoszem Kasprzykowskim, z którym ma dwójkę dzieci: Michała i Nadię. Teraz aktorka świętuje urodziny syna z pierwszego związku. Krzysztof skończył 24 lata. Dodała na Instagramie uroczy filmik z opisem:

Dziś kończysz tyle lat, ile ja miałam, kiedy pierwszy raz wytrzeszczyłeś na mnie te swoje czarne oczyska. Jesteś wspaniałym człowiekiem i synem. Niech świat i los ci sprzyjają. Bądź szczęśliwy synku! - podkreśliła.
 

Tamara Arciuch - życie prywatne

Tamara Arciuch poznała Bartosza Kasprzykowskiego, kiedy występowali razem w filmie "Halo Hans!". To właśnie wtedy narodziło się między nimi uczucie. Później stworzyli razem związek i wychowują dwójkę dzieci: 16-letnią Nadię i 13-letniego Michała. Syn Arciuch z jej pierwszego związku poszedł w kierunku muzycznym i prowadzi audycję w radiu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.