Anna Lewandowska szaleje na planie zdjęciowym. Laura aż nie wytrzymała tempa. Dopadło ją zmęczenie

Anna Lewandowska wróciła już do słonecznej Barcelony i rzuciła się w wir obowiązków. Na plan zdjęciowy wybrała się z małą Laurą. Córkę celebrytki szybko dopadło zmęczenie.

Ania Lewandowska ma naprawdę napięty grafik zajęć. Jeszcze kilka dni temu brała udział w hucznych urodzinach swojego przyjaciela, które odbyły się w Browarach Warszawskich. Żona Roberta Lewandowskiego zdążyła już jednak wrócić do Barcelony i rzucić się w wir obowiązków. Wzięła udział w sesji zdjęciowej. Oczywiście nie odpuściła także treningu. Fani dostrzegli, że córka celebrytki wręcz padała ze zmęczenia.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska cały dzień na sesji zdjęciowej. Dla Laury to było już za dużo

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie kolejnym projektem, w którym wzięła udział. Na profilu trenerki fitnessu pojawiły się kadry z planu zdjęciowego. Celebrytce towarzyszył Robert Lewandowski oraz córka Laura. Na zamieszczonych zdjęciach widać, że dla dziewczynki wrażeń było aż za dużo. Szybko złapało ją zmęczenie i wtulała się w ramiona taty, a później też mamy. Niestrudzona Anna Lewandowska zabrała jednak córkę także na trening. Tam Laura pozowała z ciężarkiem w dłoni. Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski Fot. Instagram.com/annalewandowska

Lewandowska na urodzinach przyjaciela w asyście ochrony

Podczas pobytu w Polsce Anna Lewandowska pojawiła się na wystawnych urodzinach Marcina "Szyny" Kulczyka. Mężczyzna od lat jest ochroniarzem i przyjacielem Lewandowskich. Tego wieczoru celebrytka pojawiła się w srebrnej stylizacji z czarnymi elementami. Podczas imprezy zabrała głos. Stwierdziła, że solenizant jest drugą osobą, po Robercie Lewandowskim, obecną przy narodzinach jej córek, a także najlepszym wujkiem dla Laury i Klary. Z przyjęcia Lewandowska wyszła tuż przed północą w asyście ochrony. 

Więcej o: