Justyna Steczkowska spowodowała stłuczkę. Na tym nie koniec

Media obiegły zdjęcia Justyny Steczkowskiej, która miała stłuczkę. Według doniesień Faktu do zdarzenia doszło w centrum Warszawy.

Media niejednokrotnie donosiły o tym, że polscy celebryci byli uczestnikami kolizji drogowych. Do tego grona właśnie dołączyła Justyna Steczkowska. W sobotnie popołudnie celebrytka wybrała się z koleżanką na spacer warszawskimi ulicami. Kiedy się rozeszły, wsiadła do luksusowego mercedesa i spowodowała stłuczkę. 

Zobacz wideo Czy Leon Myszkowski korzysta ze znanego nazwiska mamy? "Policję ugadałem kilka razy. Powinniśmy dostać mandat"

Justyna Steczkowska miała stłuczkę 

Według doniesień Faktu do zdarzenia miało dojść 15 kwietnia w okolicach południa w centrum Warszawy. Diwa wyjeżdżając z miejsca parkingowego, nie zauważyła stojącego tuż za nią białego volvo. Właściciel natychmiast wysiadł z pojazdu, aby móc spisać oświadczenie. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać, że dokładnie obejrzeli oba pojazdy i dogadali się w kwestii zadośćuczynienia. 

Justyna Steczkowska nie wyciągnęła wniosków z wydarzenia 

Według serwisu Justyna Steczkowska później ruszyła w dalszą drogę. Najwidoczniej nie wyciągnęła jednak żadnych wniosków. Paparazzi mieli dostrzec ją jak przejeżdżała podwójną ciągłą oraz jak zmieniała pas w ostatniej chwili. Rzekomo zdarzyło jej się również ignorować znaki drogowe. Na ten moment wokalistka nie skomentowała sprawy.

Te gwiazdy były uczestnikami stłuczki

Justyna Steczkowska oczywiście nie jest jedyną celebrytką, która nie popisała się na drodze. We wrześniu 2022 media obiegły zdjęcia samochodu Agnieszki Chylińskiej tuż po kolizji. Jej ford mustang zderzył się z renault talismanem. Samochód wymagał pilnej wizyty w warsztacie. Z kolei Friz w październiku 2021 roku rozbił ukochanego tęczowego mercedesa CLA. Inny kierowca zajechał mu drogę. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA