Agnieszka Sienkiewicz chętnie dzieli się z fanami szczegółami życia prywatnego w mediach społecznościowych. Aktorka również w wywiadach nie boi się poruszać tematów społecznie trudnych, dotyczących między innymi: chodzenia do Kościoła czy samodzielnego macierzyństwa. Ostatnio miała wiele powodów do radości, ponieważ jej córka miała urodziny, a mama urządziła jej bajkową imprezę. Teraz podzieliła się fotografią z solenizantką, pod którą dodała przepiękny opis na temat rodzicielstwa.
Agnieszka Sienkiewicz ze związku z Mikołajem Gauerem, którego poznała w 2017 roku, ma dwie córki: czteroletnią Marię i siedmioletnią Zofię. Starsza córka aktorki obchodziła niedawno urodziny, o czym Sienkiewicz poinformowała na Instagramie. Pokazała, jak urządziła dom, żeby móc w nim celebrować czas z córką i zaproszonymi przez nią gośćmi. Dodała także osobisty wpis na Instagrama, w którym opisała, jak widzi relację z córką, która przyszła na świat siedem lat temu.
Siedem lat! Siedem lat temu urodziłam sobie Słońce, które świeci mi każdego dnia. Nawet dziś, gdy obie walczymy z anginą, jest jak na tym słonecznym zdjęciu... - podśliła Agnieszka Sienkiewicz.
Agnieszka Sienkiewicz swego czasu dosadnie wypowiedziała się na temat Kościoła i podała, jakie ma stanowisko w związku z jego problemami. Aktorka w rozmowie z "Wprost" wyraziła niechęć do instytucji religijnej i wyraziła niechęć, jeżeli chodzi o stanowisko w sprawie seksualności. W związku z tym przyznała, że jej dzieci nie chodzą do Kościoła i wyjaśniła dokładnie, dlaczego porzuciła wiarę.
Synowa Martyniuków z mężem Danielem świętują roczek syna. Na próżno tam szukać Zenka z Danutą
Aga in America nie żyje. Polska influencerka miała 34 lata
Kierowca z wypadku, w którym zginął Litewka chce odzyskać prawo jazdy. Jest decyzja sądu
Szapołowska psioczy na NFZ. To usłyszała w szpitalu. "Skandaliczne"
Pazura ujawnił zarobki z powtórek. Tyle naprawdę dostaje za emisję swoich produkcji
Coraz bliżej siebie? Wiśniewski wymownie o relacji z Mandaryną
Dębskiemu pójdzie w pięty? Wystarczył jeden gest Jurksztowicz. "Niektórzy rodzice..."
Tak wyglądały jego związki sprzed coming outu. "To było okropne, że kłamałem"
Córka Englerta ma trzy piosenki, ale zaśpiewa na Open'erze. W tle koneksje?