Katarzyna Dowbor na zdjęciu z przeszłości jako 20-latka. "Jaka grzywa"

Katarzyna Dowbor jest niekwestionowaną gwiazdą telewizji. Zobaczcie, jak wyglądała, zanim stała się jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce.

Katarzyna Dowbor aktywnie prowadzi instagramowy profil i regularnie dzieli się z fanami ciekawostkami na swój temat. Pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale i uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Jakiś czas temu opublikowała w sieci kadr z czasów studenckich. Jak sama przyznała, niewiele zmieniła się przez lata. Internauci nie szczędzili jej komplementów. 

Zobacz wideo Czy Katarzyna Dowbor utrzymałaby się z emerytury? "30 lat pracowałam w spółce państwowej"

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z młodości: Nic się nie zmieniłam 

Kadr, na którym Katarzyna Dowbor pozuje u boku mamy, został wykonany w 1979 roku. Przyszła gwiazda telewizji miała wówczas 20 lat. Trzeba przyznać, że od tego czasu niewiele zmienił się jej styl ubierania. Zarówno kiedyś, jak i obecnie prezenterka wybiera komfortowe w noszeniu zestawy, które gwarantują swobodę i wygodę. 

Szukałam w starym albumie zdjęć Maćka, by dać mu je oczywiście w prezencie. I trafiłam na taką perełkę - moje zdjęcie z mamą 1979 rok. Miałam wtedy 20 lat. Taka była wtedy moda! Nic się nie zmieniłam, prawda? - czytamy w opisie do zdjęcia.
 

W komentarzach pod postem posypały się komplementy. Fani dziennikarki nie kryli zachwytu. "Jak zawsze piękna" - napisała jedna z internautek, "Wspaniała figura i stylizacja. Pięknie wyglądała pani wtedy i wygląda pani świetnie teraz" - dodała inna. Uwagę jednej z komentujących osób zwróciła fryzura dziennikarki: "Jaka grzywa". Więcej archiwalnych zdjęć Katarzyny Dowbor znajdziecie w galerii u góry strony.

Brat Katarzyny Dowbor ukończył jedną z prestiżowych uczelni. Zrobił karierę za oceanem

Przeglądając instagramowy profil Katarzyny Dowbor, możemy także odnaleźć zdjęcia, gdy była małą dziewczynką. Na jednym z nich pozuje u boku młodszego brata. Okazuje się, że Tomasz lata temu wyemigrował do Stanów Zjednoczonych i robi tam nie lada karierę. Zainwestował w siebie i ukończył jedną z prestiżowych uczelni. Studiował reżyserię na Uniwersytecie Columbia. Zrobił nawet doktorat. Oprócz tego założył pięć klinik rehabilitacyjnych. W wolnym czasie oddaje się również różnym pasjom. Uwielbia żeglować. Posiada nawet własny jacht.

 

Katarzyna Dowbor - kariera 

Katarzyna Dowbor ma 40-letnie doświadczenie w zawodzie dziennikarskim. Karierę rozpoczęła od pracy w Programie III Polskiego Radia. W 1983 roku zaczęła pracę w Telewizji Polskiej, gdzie tworzyła treści do "Pegaza" i współprowadziła "Studio Lato". Prowadziła także "Pytanie na śniadanie". W 2013 roku rozpoczęła współpracę ze stacją Polsat, gdzie w programie "Nasz nowy dom" wraz z ekipą odwiedza najbardziej potrzebujące rodziny, by wyremontować ich domy lub mieszkania. Show cieszy się ogromną popularnością i przyciąga przed ekrany miliony widzów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.