Karolina Malinowska usłyszała na lotnisku, że jest "brzydką żoną prezentera": Jestem wkurzona na siebie

Karolina Malinowska na Instagramie opisała, jak została potraktowana na lotnisku we Włoszech. Usłyszała przykre komentarze na swój temat.

Karolina Malinowska jest polską modelką z wieloma sukcesami. Ma również doświadczenie jako prezenterka, a nawet zagrała kilka epizodycznych ról w serialach i wcieliła się w samą siebie w filmie "Miłość na wybiegu". Gwiazda rozpoczęła także studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Od 20 lat Malinowska jest żoną znanego prezentera Oliviera Janiaka. Modelka na Instagramie opowiedziała o tym, co ostatnio spotkało ją na lotnisku. 

Zobacz wideo Karolina Malinowska o ciałopozytywności i modelkach plus size

Karolina Malinowska usłyszała przykre komentarze na lotnisku

Karolina Malinowska jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się kadrami z życia prywatnego i fotografiami z sesji zdjęciowych. W najnowszym poście podzieliła się tym, co usłyszała od obcych kobiet na lotnisku. Mówiły między sobą, że jest "koszmarnie brzydka".

Taka historia… Stałam sobie na lotnisku w Bergamo. Czekam w kolejce, żeby o coś zapytać. Przede mną stoją dwie panie i jakby mnie nie widziały, zaczyna się... "Brzydka ta Malinowska jak nie wiem. No naprawdę żona tego prezentera. Koszmarnie brzydka". Hello! Stoję za nimi! I nie chodzi o to, czy ja jestem brzydka, czy bardzo brzydka, czy piękna, czy "taka se". Chodzi o to, że ja stoję OBOK! Słyszę! - napisała.

Modelka jest zła na siebie, że te komentarze sprawiły jej przykrość. "A najbardziej jestem wkurzona na siebie, że mnie nadal takie rzeczy dotykają. Pozdrawiam. Wasz Paszczur" - zakończyła wpis.

 

Malinowska mogła liczyć w komentarzach na wsparcie koleżanek z branży. "A ja bym podeszła i powiedziała: paniom tez życzę pięknego dnia" - napisała Beata Sadowska. "Tak jak dla mnie jesteś przepiękna, tak piękno zewnętrzne będzie zawsze jak dzieło sztuki... względne. No tutaj co komu się podoba. Natomiast 'brzydkie w środku' już ciężko obronić. Paskudny charakter, zawsze będzie paskudny. Jak słyszę o sobie 'brzydka jak noc', zawsze sobie myślę: Pfff... ale za*ebiście szczęśliwa i o dobrym sercu. Olej" - dodała Ewa Chodakowska.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Karolina Malinowska i Olivier Janiak są małżeństwem od 2003 roku. Pobrali się zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Ślub cywilny wzięli w Łodzi, a kościelny odbył się w romańskiej kaplicy w Tumie. Doczekali się trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.