Cukierkowa Woźniak-Starak w "Dzień dobry TVN". Fani emocjonują się garsonką w serduszka. "Raczej do przedszkola"

W studiu "Dzień dobry TVN" zapanował już świąteczny klimat, a prowadzące Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak wybrały kolorystycznie dobrane, wiosenne stylizacje. Posypały się komplementy od widzów.

Gdy w 2020 roku TVN poinformował, że do grona prowadzących "Dzień dobry TVN" dołączą Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, widzowie początkowo byli dość sceptycznie nastawieni do tego nieoczywistego duetu. Szybko jednak przekonali się do nowej pary gospodyń śniadaniówki, które dziś mają bardzo liczne grono fanów wśród widzów "Dzień dobry TVN". Drzyzga i Woźniak-Starak prowadziły wydanie programu 31 marca, a w komentarzach na Instagramie TVN-owskiego show pojawiła się cała masa pozytywnych opinii o prowadzących. Fani zwrócili także uwagę na ich kolorowe stylizacje. Sporo komentarzy na temat stroju otrzymała zwłaszcza Woźniak-Starak, która tym razem postawiła na serduszka i róż.

Zobacz wideo Woźniak-Starak o pracy z Drzyzgą

Widzowie "Dzień dobry TVN" dopytują Woźniak-Starak o różowy komplet

W piątkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" cała ekipa programu poczuła już wiosnę i zbliżającą się Wielkanoc. W studiu pojawiły się świąteczne dekoracje, a prowadzące wybrały wesołe, wiosenne kolory. Ewa Drzyzga założyła luźną niebieską bluzkę, do której dobrała białe, lekko rozszerzane spodnie. Agnieszka Woźniak-Starak z kolei włożyła różową garsonkę ozdobioną wyciętymi serduszkami i krótką spódnicę do kompletu. Całość uzupełniła wysokimi kozakami na obcasie w cielistym kolorze. Widzowie śniadaniówki w komentarzach zachwycali się, że gospodynie ubrały się idealnie pod kolor scenografii i dopytywali Woźniak-Starak, gdzie kupiła różowy zestaw. Dość odważny cukierkowy kolor w połączeniu z serduszkami nie wszystkim przypadł jednak do gustu.

 
Taka raczej do przedszkola - napisała jedna z widzek na temat garsonki prowadzącej.

Prowadzące "Dzień dobry TVN" otrzymały masę komplementów

Fani porannego programu TVN nie skupili się jednak wyłącznie na wyglądzie gospodyń. W komentarzach pojawiła się cała masa komplementów dotycząca ich profesjonalizmu na planie. Wielu widzów podkreśla, że Woźniak-Starak i Drzyzga są ich ulubionym duetem. "Zawsze klasa i profesjonalizm" - napisała jedna z fanek. "Fantastyczny poranek z ulubioną parą. Profesjonalizm, szyk i klasa" - dodała inna osoba. "Przecudowne dziewczyny - zachwyca się kolejna".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.