Zborowska o pierwszym spotkaniu z Lewandowskimi. Takie ma teraz relacje z Robertem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zofia Zborowska w rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak wspomina pierwsze spotkanie z Anną i Robertem Lewandowskimi. Okazuje się, że jej córka już widziała się z Klarą i Laurą.

Zofia Zborowska pojawiła się na premierze filmu dokumentalnego o Robercie Lewandowskim - "Lewandowski Nieznany", która odbyła się 28 marca 2023 roku. Aktorka od lat przyjaźni się ze sportsmenką i wspiera ją w różnych zawodowych inicjatywach. Nie zabrakło jej więc na uroczystej imprezie, podczas której udzieliła wywiadu Plotkowi. W rozmowie z naszą reporterką podzieliła się wspomnieniami związanymi z pierwszym spotkaniem z "Lewymi". Jej córka Nadzieja także poznała dzieci Lewandowskich. Tak Klara i Laura zareagowały na nowo poznaną koleżankę. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska o pierwszym spotkaniu z Lewandowskimi. Nadzieja zdążyła już poznać Klarę i Laurę!

Zofia Zborowska pamięta, jak poznała Roberta i Annę Lewandowskich. To był wyjątkowy moment!

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się w mediach niegasnącą popularnością. Sportsmenkę na Instagramie obserwuje pięć milionów osób. Piłkarz z kolei może liczyć na grono aż 33 mln obserwatorów. Te zaskakujące liczby mają swoje odzwierciedlenie w liczbie projektów zawodowych pary. W końcu nastąpiła ta chwila, kiedy postanowili podzielić się historią swojej drogi na szczyt.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Lewandowska zaskoczyła męża na premierze. Na scenę wparowała z prezentem

Robert Lewandowski w dokumencie opowiedział o inspirującej przemianie, jaką przeszedł na przestrzeni lat. Na premierze "Lewandowski Nieznany" pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich nie zabrakło Zofii Zborowskiej, która opowiedziała w rozmowie z reporterką Plotką - Weroniką Zając o pierwszym spotkaniu z "Lewymi".

Roberta nie znam dobrze. Za każdym razem to powtarzam. Znam Anię. Poznałam się chyba z Anią na jej obozie. (...) Roberta poznałam przez Anię. Wiesz co, nie pamiętam, bo to było już naprawdę dobrych parę lat temu. (...) Wiem na pewno, że Andrzej się zna z Anią i Robertem dłużej niż ja - podkreśliła.

Nie tylko aktorka miała szansę poznać znane małżeństwo. Nadzieja, która przyszła na świat 5 sierpnia 2021 roku, także zdążyła się już zakumplować z Klarą i Laurą Lewandowskimi. To było wyjątkowe spotkanie, ponieważ mała córka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony miała wtedy zaledwie dziesięć miesięcy. 

Tak, poznały się na wakacjach. Ona miała wtedy dziesięć miesięcy, a dziewczynki były starsze, więc myślę, że jeśli chodzi o jakiś wspólny język, to ewentualnie teraz - podsumowała aktorka.

Klara Lewandowska i Laura Lewandowska - pasje

Lewandowscy starają się nie pokazywać twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Córki sportowej pary przejęły po nich pasję do aktywnego trybu życia i często można zobaczyć, jak mkną po mieszkaniu, czy jeżdżą na rowerze. Ba, Klara Lewandowska nawet brała udział w jednym z obozów Anny Lewandowskiej, doprowadzając tym samym aktywną mamę do wzruszenia na scenie. 

Więcej o: