Nicola Zalewski mógł liczyć na wyjątkowe wsparcie z trybun. Przyjechała jego dziewczyna [ZDJĘCIA]

Nicola Zalewski w grudniu 2022 roku pochwalił się nową ukochaną. Teraz Nicol Luzardi wspiera go podczas meczów. Była obecna na trybunach w trakcie rozgrywki Polska-Albania.

Nicola Zalewski 27 marca w barwach Biało-Czerwonych grał w meczu Polska-Albania na pozycji lewego pomocnika. Jak podaje Sport.pl, młody piłkarz nie oblał egzaminu i sprawdził się w swojej roli bardzo dobrze. Okazuje się, że podczas rozgrywki z trybun kibicowały mu siostra Jessica Zalewski oraz partnerka Nicol Luzardi.

Zobacz wideo Włoski dziennikarz zachwyca się Zalewskim. "Kiedyś może być ważnym graczem Romy"

Nicola Zalewski miał wyjątkowe kibicki

Nicola Zalewski udostępnił na Instagramie kilka zdjęć sprzed meczu. Jedno z ujęć wskazuje, że na trybunach siedziała jego siostra, która relacjonowała chwile z - notabene miało emocjonującej - rozgrywki. Jessica Zalewski nie komentowała meczu, nie wiemy więc, czy bawiła się dobrze, wspierając znanego brata. Dużo bardziej obszerną relację zaserwowała jednak ukochana piłkarza, która na InstaStories pokazywała, jak bawiła się na trybunach. Było wesoło, nie brakowało napoju przypominającego piwa. (Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu).

Nicola Zalewski Nicola Zakrzewski przebije popularnością "Lewego"? Na mundialu kibicki oszalały

To rzadkie ujęcia, bo Nicol Luzardi mimo że jest bardzo aktywna na Instagramie, to nie często chwali się swoją relacją ze znanym piłkarzem. Podobnie o prywatność dba Zalewski, na Instagramie, u którego z łatwością znajdziemy ujęcia z siostrą. Te z dziewczyną są rzadkie. Przypomnijmy, że para na Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem w lutym tego roku. Chodzi o romantyczny kadr na tle zachodzącego słońca. 

 

Kim jest dziewczyna Nicoli Zalewskiego?

O tym, że Nicola Zalewski nie jest już singlem, pisaliśmy w grudniu 2022 roku. Jego serce skradła Włoszka Nicol Luzardi. 23-latka jest tancerką i często pojawia się w tej roli na koncertach włoskich artystów. Jak podaje portal forzaroma.info specjalizuje się w hip-hopie, tańcu nowoczesnym i współczesnym. Oprócz tego występuje w telewizji. Włosi oglądali ją m.in. w programie  "Ciao Darwin" w 2019 roku. Obecnie występuje w programach telewizyjnych RAI 1. Prywatnie często podróżuje. Na Instagramie obserwuje ją 105 tysięcy osób. 

 
Więcej o: