Fenomen Nicoli Zalewskiego. To on skradł serca fanek. Nadchodzi nowy idol

Mimo że Nicola Zalewski nie strzelił żadnej bramki na mundialu, niespodziewanie wyrósł na prawdziwą gwiazdę mediów społecznościowych. Fanki nie tylko śledzą każdy ruch piłkarza, ale i tworzą memy na jego temat.

Nicola Zalewski rozpoczął karierę w reprezentacji Polski w 2021 roku, gdy zespół grał jeszcze pod wodzą Paulo Sousy. Czesław Michniewicz także dostrzegł potencjał w młodym zawodniku i uwzględnił go w składzie, który grał na mistrzostwach w Katarze. 20-letni piłkarz podbił serca fanek, które zachwycają się nie tyle jego grą, co prezencją.

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Nicola Zalewski bohaterem memów

Piłkarz na co dzień gra we włoskim klubie AS Roma, do którego zespołu juniorskiego trafił po krótkim epizodzie ze szkółką piłkarską USD Zagarolo. Jego talent szybko został dostrzeżony. Rodzice sportowca pochodzą z Łomży, ale wyemigrowali z kraju w 1989 roku, osiedlając się na stałe w Poli we Włoszech. Mimo to Zalewski czuje silny związek z Polską. Na mundialu zwrócił na siebie uwagę nie tylko Polek. 

Zdjęcia Nikoli Zalewskiego znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Instagramowy profil 20-latka śledzi 725 tys. osób, a w sekcji komentarzy pod każdym jego zdjęciem pojawiają się zachwyty. Zwracają uwagę m.in. na jego muskulaturę, proporcjonalną sylwetkę oraz tatuaże. Są też panie, które twierdzą, że Zalewski ma chłopięcy wdzięk i zachwycają się jego "niesforną" fryzurą.

Wiele z nich zelektryzowało zdjęcie, na którym ich ulubieniec pozuje na jachcie, wymieniając uściski z blondynką w bikini. Wielbicielkom piłkarza ulżyło, gdy okazało się, że to jego siostra.

 

Zagorzałym fankom Nicoli nie wystarcza śledzenie jego rozgrywek i instagramowego konta. Te kreatywne zaczęły nawet tworzyć memy na jego temat. Nie złośliwe, ma się rozumieć, a wyrażające uwielbienie.

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Rozumiecie ten fenomen?

Zdjęcia Nicoli Zalewskiego znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Więcej o: