Urszula Radwańska zaliczyła wpadkę na plaży. Nagranie wrzuciła do sieci

Urszula Radwańska wybrała się na rajskie wakacje. Gwiazda sportu opublikowała w sieci filmik prosto z plaży, na której doszło do zabawnej sytuacji.

Wydawać by się mogło, że Agnieszka jest tą bardziej znaną z siostrą Radwańskich, to sukcesów nie można umniejszać także jej młodszej siostrze, Urszuli. W połowie marca Radwańska postanowiła jednak odpocząć od treningów na korcie i wybrać się na wakacje do Meksyku. Tenisistka z tej okazji wrzuciła rajskie kadry na Instagram. Na jednej z relacji podzieliła się dość zabawnym filmikiem nakręconym na brzegu Morza Karaibskiego w Tulum.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Urszula Radwańska opublikowała zabawny filmik z plaży

Urszula Radwańska lubi aktywnie korzystać z mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że robi to także podczas udanych wakacji, kiedy dopisuje jej znakomita pogoda i może spędzać większość czasu w stroju kąpielowym. Ostatnia wizyta gwiazdy sportu nad Morzem Karaibskim zakończyła się nieoczekiwaną "wpadką". Kadr z nagrania możecie zobaczyć poniżej.

Urszula RadwańskaUrszula Radwańska fot. Instagram @ularadwanska_official

Tenisistka opublikowała filmik z plaży, na którym przechadza się na brzegu morza. W pewnym momencie jednak - ze względu na ogromne fale - całkowicie straciła równowagę. Mimo tego uśmiech nie schodził jej z twarzy. Nie ulega wątpliwości, że urlop jej służy.

Urszula Radwańska ma za sobą nieudane turnieje na korcie

Urszula Radwańska nie ma ostatnio szczególnego szczęścia na korcie. Tenisistka rozegrała swój ostatni mecz 14 lutego bieżącego roku. Niestety, przegrała wówczas w pierwszej rundzie turnieju ITF ze Słowenką Tamarą Zidansek. W listopadzie ubiegłego roku grała w finale zawodów ITF w Calgary, podczas których uległa Amerykance Robin Montgomery. Miejmy nadzieję, że gorący klimat w Meksyku spowoduje, że Radwańska wróci do formy i będzie mogła chwalić się kolejnymi sukcesami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.