Anna Lewandowska spocona i bez makijażu. Już wiadomo, czy będzie wspierać męża z trybun

Anna Lewandowska pochwaliła się aktywnym porankiem. Choć mama dwóch córek ma mnóstwo obowiązków, zawsze znajdzie czas na ćwiczenia. Przed wylotem do Polski zdążyła jeszcze przebiec siedem kilometrów i zrobiła intensywny trening.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka zebrała na Instagramie już ponad pięć milionów obserwujących. Często relacjonuje opływające w luksusy życie prywatne. Obecnie razem z mężem Robertem Lewandowskim i dziećmi mieszka w Barcelonie. Właśnie pokazała fanom, jak wygląda jej produktywny dzień. Nie mogło zabraknąć treningu. Na InstaStories pokazała się zupełnie sauté - spocona i bez makijażu

Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Anna Lewandowska nie marnuje czasu. Na Instagramie pochwaliła się produktywnym dniem

Po wielu latach spędzonych w Monachium Anna Lewandowska wraz z rodziną przeprowadziła się do słonecznej Barcelony. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje ujęć z wolnego czasu spędzanego na plaży. Pomimo tego, celebrytka ma wiele codziennych obowiązków. Lewandowska postanowiła pokazać fanom, jak prezentuje się jej produktywny poranek. Tego dnia akurat wylatywała do Polski, zapewne ze względu na mecz z Albanią naszych rodaków. Nie zrezygnowała jednak z ulubionych aktywności.

Z samego rana przyszła pora na odprowadzenie córek do przedszkola. Później Lewandowska załatwiła służbowe sprawy. Nie zapomniała także, aby zjeść zdrowe i zbilansowane śniadanie. Pomimo przygotowań do wylotu, celebrytka nie zrezygnowała z intensywnego treningu. Zdjęciem "po" pochwaliła się na InstaStories. Lewandowska nie ma problemu z pokazywaniem się na Instagramie bez makijażu, co z pewnością doceniają jej fanki. Z zarumienioną buzią po intensywnym wysiłku i strużkami potu na czole wygląda równie pięknie, jak na czerwonym dywanie. 

Kocham takie aktywne poranki. Ogarnęłam dzieci, zawiozłam je do szkoły i przedszkola, odczytałam e-maile, nagrałam zdrowy koktajl, zrobiłam trening na siłowni, trening bachaty, a zaraz lecę do Polski - napisała na swoim profilu.

Anna Lewandowska po treninguAnna Lewandowska po treningu fot. https://www.instagram.com/annalewandowska/

Niedawno Anna Lewandowska debiutowała z mężem w serialu dokumentalnym Netfliksa "Jestem Georgina". Para miała okazję poznać Georginę Rodriguez, ukochaną Cristiano Ronaldo. Ich spotkanie zostało uwiecznione w odcinku. Program cieszy się w Polsce sporą popularnością. Lewandowscy spotkali się z Georginą podczas festiwalu filmowego w Cannes. Ucięli sobie krótką pogawędkę i zrobili wspólne zdjęcia, które oczywiście od razu wylądowały na Instagramie. Co o żonie polskiego piłkarza sądzi bohaterka show Georgina Rodriguez? Była zachwycona. Więcej przeczytacie tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.