Magdalena Stużyńska schudła. Wie, jak oszukać głód. Woda z tym jednym składnikiem to jej tajna broń

Magdalena Stużyńska ma swoje sposoby na walkę z głodem. Aktorce pomaga wypicie wody, jednak musi dodać do niej jeden składnik, który ma także przy okazji właściwości oczyszczające organizm z toksyn.

Magdalena Stużyńska popularność zdobyła dzięki roli Marcysi w kultowym serialu "Złotopolscy". Od tego momentu aktywnie działa w show-biznesie. Obecnie widzowie Polsatu mogą ją oglądać w produkcji "Przyjaciółki", gdzie gra Ankę. Aktorka ze względu na to, że jej bohaterka miała nadwagę, nie mogła schudnąć. Bardzo nad tym ubolewała. "Żałuję, bo korzystam z cateringu dietetycznego, więc byłoby to proste. Póki co służy to mojemu zdrowiu i urodzie. Nie mogę jednak na razie zanadto redukować wartości kalorycznych moich posiłków" - mówiła w rozmowie z magazynem "Pani". Jednak w pewnym momencie Anka przeszła metamorfozę, a Stużyńska schudła kilka kilogramów.

Zobacz wideo

Magdalena Stużyńska schudła. Jak?

Aktorka ciągle dba o formę, a także o to, co je. Jej sposobem na zdrowie jest m.in. unormowanie godzin posiłków. Stara się jeść niewielkie posiłki (zazwyczaj wychodzą cztery albo pięć) co 3-4 godziny i stara się, by ostatni posiłek zjeść ok. trzech godzin przed snem. Dania składają się głównie z warzyw, najczęściej gotowanych na parze, mięsa, ryb i nabiału, jednak ważne jest, by były to produkty jak najchudsze. Używa wiele ziół. Magdalena Stużyńska nie unika jednak wołowiny czy cielęciny, ale wybierając takie mięso, patrzy, skąd pochodzi.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" ma także swój tajemny sposób na walkę z głodem. Jak się okazuje, gdy łapie ją ochota na jedzenie między posiłkami, sięga po wodę z dodatkiem soku z cytryny. Taka mieszanka ma silne działanie oczyszczające organizm z toksyn. Sok wpływa na zwiększenie produkcji żółci przez wątrobę, a także poprawia pracę jelit. Napój powoduje także moczopędność. Zalety picia wody z sokiem z cytryny zauważymy także na buzi. Cera stanie się bardziej promienna i nawilżona. Jak przez lata zmieniała się Magdalena Stużyńska? Jej zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Diety gwiazd i celebrytów

Gwiazdy chętnie mówią o swoich sposobach na pozbycie się zbędnych kilogramów. Maga Narożna z Pięknych i Młodych stawia na regularne treningi, od jakiegoś czasu w ten sposób zaczyna dzień. Dzięki codziennym wizytom na siłowni Kasia Gąsienica z "Gogglebox" i aktualnej edycji "Azja Express" schudła ok. dziesięciu kg. Za to Anna Powierza, czyli serialowa Czesia z "Klanu", zrzuciła ponad 30 kg, dzięki wyeliminowaniu kilku produktów z diety.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.