Kasia Gąsienica z "Gogglebox" schudła 10 kg. Jej sekret jest zaskakująco prosty

Kasia Gąsienica dała się poznać jako uczestniczka programu "Gogglebox". Po metamorfozie, jaką przeszła, jest wprost nie do poznania. Gwiazda TTV zdradziła, jak udało jej się schudnąć aż 10 kg.

Kasia Gąsienica zyskała sympatię telewidzów jako uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Od samego początku występuje u boku męża Andrzeja i niezwykle trafnie komentuje otaczającą ją rzeczywistość. Na jakiś czas zniknęła z mediów, aby powrócić w wielkim stylu. Obecnie charyzmatyczną góralkę możemy oglądać w trzeciej edycji "Azja Express". W programie bierze udział razem z mężem.

Zobacz wideo Krupińska o "Azja Express"

Kasia Gąsienica nie wygląda już tak jak kiedyś. Jej metamorfozy nie można przeoczyć

Życie Kasi Gąsienicy zmieniło się o 180 stopni, gdy dołączyła do ekipy programu "Gogglebox". Charakterna góralka dała się poznać jako pełna pozytywnej energii i dystansu do otaczającego ją świata telewidzka. Poza komentowaniem bieżących wydarzeń gwiazda telewizji TTV aktywnie działa w mediach społecznościowych i może pochwalić się aż 120 tysiącami obserwujących. Nagłe zniknięcie Kasi z Instagrama wywołało lawinę spekulacji, a jego efekty widzimy do dzisiaj.

Na wstępie chciałam podziękować za wszystkie wiadomości, jakie od was dostałam z zapytaniami, czy jestem zdrowa, czy żyję, czy wszystko ok u mnie, czy rozwodzę się ze starym, czy wyprowadziłam się z Zakopanego. Moi drodzy, u mnie jest wszystko ok. Wręcz to, co robiłam przez ostatnie 2 miesiące, było zaj****cie dobre, ale o tym kiedy indziej" - powiedziała Kasia po swoim powrocie.

Powodem odsunięcia się w cień ulubienicy internautów była chęć zmiany - Kasia przeszła ogromną metamorfozę, której efekty są widoczne są gołym okiem.

Schudłam 10 kg. Aktualnie codziennie chodzę na siłownię. Słuchajcie, powtarzam to głośno: codziennie chodzę na siłownię i jest ok. Tak że tyle w temacie, może kiedyś więcej (...). Nie stosuję diety żadnej, jem po prostu 1/3 tego, ile bym chciała - zdradziła góralka.

Jak widać w przypadku Kasi kluczem do sukcesu okazało się połączenie dwóch form - wysiłku fizycznego i zbilansowanego odżywiania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.