Natalia Kukulska pochwaliła się córką. Ale Laura podrosła. Fani są zachwyceni: Cudne zdjęcia, aż dech zapiera

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą sześcioletniej Laury. Jeszcze niedawno nosiła córkę na rękach. Spójrzcie, jak dziewczynka urosła.

Natalia Kukulska to autorka takich utworów jak "Im Więcej Ciebie Tym Mniej" czy "Ani Słowa". Jej muzyczne sukcesy zostały nagrodzone między innymi "Fryderykiem". Kukulska odziedziczyła talent do śpiewu po mamie, nieżyjącej już Annie Jantar. Prywatnie artystka spełnia się jako mama trójki dzieci: Jana, Anny i Laury, która jest najmłodsza. Jak dziś wygląda sześciolatka?

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr Kukulski Doda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Natalia Kukulska chwali się córką. "Szybko urosła"

Pociechy wokalistki są owocem jej związku z Michałem Dąbrówką, z którym Kukulska poznała się w 1997 roku. Kukulska wspomina w jednym z wywiadów dla "Faktu" o tym, że jej syn Jan również uwielbia muzykę:

Bardzo pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i rzeczywiście widzę, że całkowicie go pochłania. Chodzi do szkoły muzycznej, gra na kilku instrumentach, głównie na perkusji i na pianinie. I cały czas się rozwija. Zaczął już nawet komponować, spędza z muzyką praktycznie cały swój czas.To jest dowodem na to, że rzeczywiście to uwielbia.

Starsza córka uwielbia z kolei grę na pianinie i śpiewanie. W styczniu 2017 urodziło się już trzecie dziecko małżonków. Laura szybko się rozwija. Ciekawe, czy pójdzie w ślady mamy. 

 

Na Instagramie Kukulskiej widzimy sześciolatkę, która biegnie w stronę morza. Ma ciemne włosy, które zostały związane w kucyk. Jest ubrana w różowy strój. Kukulska podpisała najnowszy post:

Oddech… prawdziwej wiosny. Świat radosny!

Fani nie kryją zachwytu:

Szybko urosła. Laura spora dziewczynka. Cudne zdjęcia, aż dech zapiera. Piękne, wiosenne.
Ależ pięknie.
Wow, ale cudowne widoki.

Natalia Kukulska z córką Natalia Kukulska świętuje urodziny młodszej córki. Pokazała, jak wygląda Laura

Zobacz też: Natalia Kukulska ujawniła niepublikowane dotąd zdjęcia Anny Jantar. Nie kryła poruszenia. "To niesamowite"

Więcej o: