Natalia Kukulska świętuje urodziny młodszej córki. "Dopiero przed chwilą ją urodziłam". Laura przypomina mamę

Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie z córką. Laurą właśnie skończyła sześć lat. Urocza rodzinna fotografia spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem ze strony fanów. Jak wygląda najmłodsza pociecha wokalistki?

Natalia Kukulska jest obecna na scenie, od kiedy skończyła dziesięć lat. Zadebiutowała wykonując utwór "Puszek Okruszek", który otworzył jej drzwi do wielkiej sławy. Popularna artystka jest prywatnie żoną i matką. Piosenkarka ma wielu fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie za pomocą Instagrama. Co jakiś czas wrzuca do sieci kadry, na których możemy zobaczyć ją u boku męża i ukochanych dzieci. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z młodszą córką.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z młodszą córką Laurą. Dziewczynka skończyła sześć lat

Natalia Kukulska wspólnie z mężem Michałem Dąbrówką doczekała się trójki pociech: Jana, Anny i Laury. Niedawno, wokalistka opublikowała na Instagramie uroczą fotografię z młodszą córką, która ma podobną fryzurę do mamy. Nie zabrakło przepełnionego miłością podpisu. Wszystko za sprawą szóstych urodzin Laury. 

Chciałybyśmy świętować na plaży, ale los chciał, że Laura urodziła się w styczniu! Dziś mój skarb kończy sześć lat. To jakiś żart? Jesteście świadkami, prawda? Dopiero przed chwilą ją urodziłam… a to już sześć lat jest naszą radością świata! - napisała Natalia Kukulska na Instagramie.
 

Natalia Kukulska nie musiała długo czekać na reakcję internautów. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komplementów kierowanych pod adresem mamy i córki oraz życzeń z okazji urodzin dziewczynki.

Jak słodko. Ślę najlepsze życzenia. Wspaniałości dla Laurki i mamusi.
Laury są super. Wszystkiego najpiękniejszego.
Piękne zdjęcie. Wszystkiego najlepszego dla córki - czytamy na Instagramie.

Informacja o trzeciej ciąży Natalii Kukulskiej wywołała olbrzymie poruszenie w mediach. Sama gwiazda była zaskoczona wieścią o tym, że jej rodzina wkrótce się powiększy, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów w 2016 roku.

Nie myślałam, że to stanie się tak szybko, myślałam, że posmakujemy wcześniej wolności we dwoje, bo dzieci już odchowane. Czuję się troszeczkę oszukana przez czas. Żartuję. Bardzo się cieszę i mam poczucie, że zaczynam nowe życie - zdradziła Natalia Kukulska w rozmowie z "Urodą życia".

Jak widać na załączonym obrazku, wokalistka świetnie czuje się w roli mamy. 

Więcej zdjęć Natalii Kukulskiej i jej rodziny znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.