Andrzej Duda z pokazem siły wobec księcia Williama. Tak mocno ścisnął mu rękę, że prawie zsiniała [ZDJĘCIA]

Andrzej Duda w czwartek 23 marca rozmawiał z księciem Walii. Na Instagramie prezydenta natychmiast pojawiła się fotorelacja. Uwagę zwraca jeden szczegół.

Wizyta księcia Williama w Polsce do ostatniego momentu była utrzymywana w tajemnicy. Następca tronu 22 marca wylądował na radomskim lotnisku, skąd pojechał prosto do jednostki wojskowej. Tam odbył rozmowę z brytyjskimi i polskimi żołnierzami. Później ruszył w kierunku Warszawy, gdzie zagrał w ping-ponga z Rafałem Trzaskowskim, a wieczór spędził w lokalu LGBT+. Dziś przyszła pora na spotkanie z Andrzejem Dudą

Zobacz wideo Andrzej Duda w jednym palcu język ma, i to nie w małym. Czyli prezydent jako językowy znawca

W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom W czym tkwi sekret stylu księżnej Kate? Jest wierna pięciu prostym trikom

Andrzej Duda mocno ścisnął rękę księcia Williama

W czwartek 23 marca książę William złożył wieniec na Grobie Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Następnie został eskortowany do Pałacu Prezydenckiego, gdzie spotkał się z Andrzejem Dudą. Na oficjalnym profilu prezydenta ukazała się fotorelacja prosto ze spotkania.

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Jego Królewską Wysokością Księciem Walii. Tematem rozmowy była pomoc humanitarna dla walczącej Ukrainy. Książę Walii przekazał podziękowania dla Polaków za ich hojność i gościnnośc - czytamy.
 

Internautom nie umknął jeden ważny szczegół. Widać, że prezydent, ściskając dłoń księcia Williama musiał użyć sporo siły.

Pan Duda tak mocno ścisnął dłoń, że się sina zrobiła - zauważa jeden z komentujących.

Książę William, Andrzej DudaKsiążę William, Andrzej Duda fot. Instagram / prezdydent_rp / Jakub Szymczuk / KPRP

Do sieci trafiły również inne zdjęcia ze spotkania Andrzeja Dudy i księcia Williama. Na niektórych z nich widać, że szczególnie prezydent czerpał ogromną przyjemność. Są jednak też takie, które ukazują księcia Walii z nietęgą miną. 

Przypominamy, że to nie pierwsze spotkanie Andrzeja Dudy i księcia Williama. Następca tronu ostatni raz pierwszy gościł w Polsce w 2017 roku.

Księżna Kate, książę William Księżna Kate nie towarzyszy mężowi w Polsce. Ma inne ważne zadanie

Więcej o: