Drugie małżeństwo Huberta Urbańskiego zakończyło się wojną. Wkroczyła nawet teściowa. "Śmiał jej się w twarz"

Hubert Urbański i Julia Chmielnik przez kilka lat tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Wielka miłość zakończyła się medialną wojną i publicznym praniem brudów.

W 2002 roku zakończyło się pierwsze małżeństwo Huberta Urbańskiego. Wówczas osoby z bliskiego otoczenia prezentera twierdziły, że mężczyzna nie szuka miłości na siłę. Sytuacja uległa zmianie dopiero sześć lat później, gdy Hubert Urbański poznał o 15 lat młodszą Julię Chmielnik, córkę tragicznie zmarłego aktora, Jacka Chmielnika. W tamtym czasie mówiono, że parę połączyło płomienne uczucie już od pierwszego wejrzenia.

Zobacz wideo Hubert Urbański ogląda "Milionerów" i śmieje się z uczestniczki

urodziny Bruce'a Willisa Moore jest skonfliktowana z żoną Willisa? Nagranie z urodzin mówi wszystko

Wielka miłość i huczne rozstanie. Kulisy drugiego małżeństwa Huberta Urbańskiego 

Związek początkowo trzymany był w tajemnicy, ale po pół roku znajomości Julia Chmielnik zaszła w ciążę. Wtedy Hubert Urbański zdecydował się przedstawić wybrankę serca mediom. Podobno córki prezentera z pierwszego małżeństwa Marianna i Krystyna nie wyrażały aprobaty dla tej relacji. W czerwcu 2009 roku urodziła się Stefania, a już pięć miesięcy później para stanęła na ślubnym kobiercu. Małżeństwo przeprowadziło się z Krakowa do Warszawy, gdzie obydwoje kontynuowali kariery zawodowe. W sierpniu 2011 roku na świat przyszła kolejna córka - Danuta.

Urbanski Hubert Julia Chmielnik Orly 2012Urbanski Hubert Julia Chmielnik Orly 2012 mkudelski / KUDELSKI MAREK/KAPiF.pl

Niestety, sielanka dość szybko się zakończyła. W 2012 roku zmarł ojciec Huberta Urbańskiego. W styczniu prezenter rozstał się z Telewizją Polską, gdzie prowadził aż trzy programy: "Bitwę na głosy" , "The Voice of Poland" i "Pytanie na śniadanie". Chwilę później media rozpisywały się o rzekomym rozstaniu z żoną. Julia Chmielnik miała zabrać dzieci i wyprowadzić się z apartamentu w centrum stolicy. Wówczas w "Na Żywo" można było przeczytać o kulisach rozstania.

Gdy Julia Chmielnik opuszczała apartament, wierzyła, że dla męża będzie to szok i impuls, aby zawalczyć o ich związek. Odpowiedzią Huberta Urbańskiego był pozew rozwodowy.

Urbanski Hubert zona Julia Chmielnik Bitwa Na Gosy - odc.5Urbanski Hubert zona Julia Chmielnik Bitwa Na Gosy - odc.5 skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz Sławomir odniósł się do rozwodu z Kajrą. Żona piosenkarza rzuca szklankami!

Pierwsza rozprawa rozwodowa odbyła się w czerwcu 2013 roku i zakończyła się wysłaniem małżeństwa na mediację. Rozwód został ogłoszony w październiku tego samego roku. Hubert Urbański uzyskał możliwość widywania się z dziećmi w co drugi weekend.

Zaraz po rozwodzie rozpoczęła się medialna walka i wzajemne obrzucanie się winą. Prezenter twierdził, że była żona nie wspierała go w jednym z najgorszych momentów jego życia, gdy cierpiał po śmierci ojca i zmagał się z depresją.

Ożeniłem się z kobietą, która przed ołtarzem przyrzekała, że będzie ze mną na dobre i na złe, a w najtrudniejszym chyba momencie mojego życia powiedziała: Mam tego dosyć, radź sobie sam — opowiadał w "Newsweeku".

Na zarzuty Huberta Urbańskiego odpowiedzieli bliscy Julii Chmielnik. Najpierw do akcji wkroczyła matka, która oskarżyła prezentera o celowe rozpętanie nagonki medialnej. Twierdziła, że jej córka jest oczerniana.

Pojawiła się seria artykułów zawierających kłamstwa — stwierdziła w rozmowie z Plejadą.

Później wypowiedziała się również przyjaciółka Julii z Krakowa. Jej zdaniem Urbański odrzucał pomoc Chmielnik.

To nieprawda, że Julia nie udzieliła wsparcia Hubertowi. Chciała z nim rozmawiać, utulić go z jego niepokojami. Tylko że on tej pomocy nie chciał. Ona płakała, a on śmiał jej się w twarz - wyznała w wywiadzie dla "Vivy!".

W listopadzie była żona prezentera zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie, w którym zaznaczyła, że Hubert Urbański nie musiał walczyć w sądzie o dzieci. Musiało minąć trochę czasu, by Julia Chmielnik zdecydowała się opowiedzieć o rozpadzie związku. Zrobiła to dwa lata później w wywiadzie dla "Vivy!". Twierdziła, że zrobiła absolutnie wszystko, by uratować małżeństwo.

W sierpniu 2019 roku Julia Chmielnik poślubiła aktora Marcina Przybylskiego. Z kolei Hubert Urbański spotykał się z modelką Amelią Walą, a później z aktorką Joanną Majstrak. Oba związki rozpadły się. Od tamtego czasu prezenter bardzo chroni życie prywatne.

Więcej o: