Wiadomo, w jakim szpitalu przebywa Marta Kubacka. To najlepsza kardiologiczna placówka

Marta Kubacka od kilku dni przebywa w szpitalu. Żona polskiego skoczka jest pod opieką najlepszych kardiologów w Polsce. Miejsce pobytu Kubackiej zdradził Adam Małysz.

19 marca media obiegła informacja o rezygnacji Dawida Kubackiego w dalszych startów w konkursie Pucharu Świata. Utytułowany skoczek narciarski przyznał, że za decyzją stało nagłe pogorszenie stanu jego ukochanej żony Marty. Kibice i sportowcy ruszyli ze słowami wsparcia.

Zobacz wideo Dawid Kubacki wypalił do dziennikarzy: Laktacji jeszcze nie rozkręciłem

Adam Małysz powiedział, w jakim szpitalu leży Marta Kubacka. "Jest w najlepszych rękach"

Głos w temacie zdrowia Marty Kubackiej zabrał Adam Małysz. Orzeł z Wisły przyznał, że doskonale zna żonę skoczka i informacja o jej złym stanie zdrowia głęboko go poruszyła. Przy okazji rozmowy z "Faktem" sportowiec zdradził, w której placówce medycznej leży Kubacka.

Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło. Żeby Marta wróciła do zdrowia, a Dawid do skoków - mówił Adam Małysz.

W tym szpitalu o życie walczy Marta Kubacka. Jest pod opieką najlepszych specjalistów

Śląskie Centrum Chorób Serca im. profesora Tadeusza Religii to najlepsze kardiologiczna placówka medyczna w Polsce. Pacjentami zajmują się tam wysoce wykwalifikowani lekarze. Dawid Kubacki także podkreślił, że jego ukochana jest w najlepszych możliwych rękach.

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła.

Marcie Kubackiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.