Blanka Lipińska tym razem zaszalała z fryzurą. Takich włosów dawno nie miała

Blanka Lipińska poczuła powiew wiosny i postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Tym razem postawiła na fryzurę. Zdecydowała się na jedno z najmodniejszych cięć w tym sezonie. Zobaczcie, jak się prezentuje w nowej odsłonie.

Lato zbliża się wielkimi krokami. Na słoneczne dni trzeba się dobrze przygotować. Gwiazdy doskonale zdają sobie z tego sprawę. Fryzura na krótkiego boba powróciła z przytupem. Obecnie jest uważana za jedną z najmodniejszych w tym sezonie. Na ostre cięcie zdecydowało się już kilka celebrytek m.in. żona Jakuba Rzeźniczaka oraz Anna Wendzikowska. Wszystko wskazuje na to, że Blanka Lipińska postanowiła pójść w ich ślady i również postawiła na radykalne zmiany.

Zobacz wideo Lipińska oprowadza po domu: Pokażę wam błędy

Blanka Lipińska nadaje z salonu fryzjerskiego. Po długich włosach nie ma śladu 

Blanka Lipińska bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie z przyjemnością dzieli się z fanami nowinkami z życia prywatnego. Ostatnio zaprosiła ich do swojej ciemnej kuchni. Pokazała zarówno jej zalety, jak i kilka wad. Tym razem powróciła z odmienionym wizerunkiem. Gwiazda zapragnęła wiosennych zmian i wybrała się do fryzjera. Całą wizytę skrupulatnie zrelacjonowała na Instagramie.

Dzisiaj przejdę prawdziwą metamorfozę. (...) I ta metamorfoza będzie sroga - zaczęła Lipińska na Instagramie.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/@blanka_lipinska

Chwilę później już mogliśmy podziwiać efekty. Blanka Lipińska jak zapowiedziała, tak zrobiła. Tym razem postawiła na ostre cięcie. Długie włosy odeszły w zapomnienie. Gwiazda skróciła je aż do ramion. Do tego zrobiła również grzywkę. Finalnie włosy zostały wystylizowane i zakręcone na szczotkę. W efekcie mogliśmy zobaczyć burzę lekkich fal. Z kolei kolor został jedynie odświeżony. Celebrytka od lat stawia na sprawdzony odcień blondu.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/@blanka_lipinska

Jak wam się podoba Blanka Lipińska w nowej fryzurze? Więcej zdjęć celebrytki w odmienionym wydaniu znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.