Prawnik Lewandowskich o atakach Kucharskiego. Mówi o niezbitych dowodach. "Dalej brnie w nielegalne działania"

Prawnik Anny i Roberta Lewandowskich nie zostawił suchej nitki na Cezarym Kucharskim. Odniósł się do ostatniej wypowiedzi byłego agenta piłkarza.

Co jakiś czas do mediów powraca sprawa konfliktu Cezarego Kucharskiego z Robertem i Anną Lewandowskimi. Teraz o sprawie znów zrobiło się głośno, bo były agent piłkarza zaatakował na Twitterze Annę Lewandowską. Prawnik pary sportowców zabrał głos. 

Zobacz wideo Adwokaci Cezarego Kucharskiego: Uważamy, że nasz klient nie ma nic do ukrycia

Prawnik Lewandowskich o wpisie Cezarego Kucharskiego

Cezary Kucharski na Twitterze opublikował screen zeznań Anny Lewandowskiej. Wynika z niego, że 34-latka miała bać się ówczesnego agenta męża. Padają słowa o szczękościsku. Do kadru Kucharski dołączył złośliwy wpis, w którym zaatakował trenerkę, zarzucając jej fałsz.

Anna Lewandowska pojawiła się mi na timeline TT... Ach te algorytmy. Uśmiechnięta, więc już wszystko u niej dobrze, szczękościsk minął, ale wróciły wspomnienia, że jak Anna się uśmiecha to niekoniecznie szczerze, bo ma też drugie oblicze - jak walczy o pieniądze, wtedy kłamie i fałszywie pomawia - napisał.

Teraz na zachowanie Kucharskiego zareagował prawnik Lewandowskich. W oświadczeniu przesłanym Pudelkowi podał, że jest zażenowany wpisem mężczyzny. Padły też słowa o niezbitych dowodach na rzekomy szantaż managera sportowca.

Pan Cezary Kucharski jest oskarżony o szantaż i ujawnianie poufnych informacji, a oskarżenie to poparte jest niezbitymi dowodami. Swoje porażki na drodze prawnej rekompensuje sobie publicznymi wypowiedziami, w których nie pierwszy raz pomawia oraz obraża Roberta i Annę Lewandowskich. Czytam te wypowiedzi ze smutkiem i zażenowaniem, ale traktuję je jako próbę odwrócenia uwagi od druzgocących dla Pana Kucharskiego faktów i desperacką próbę obrony, pozbawioną nie tylko argumentów, ale też jakiejkolwiek klasy - czytamy.

Na tym nie koniec, bo prawnik przyznał, że Kucharski mógł złamać prawo, publikując screen dokumentu.

Z uwagi na toczący się proces i zobowiązanie do tajemnicy, nie będę jednak tego szerzej komentował. Zwracam jedynie uwagę, że wybiórczo ujawniając tajemnice śledztwa, Pan Kucharski dalej brnie w nielegalne działania - podał portalowi.

Przypomnijmy, że 2 lutego ruszył proces sądowy, którego stronami są właśnie piłkarz i jego były menadżer. Cezary Kucharski miał rzekomo wymuszać od niego 20 milionów euro za milczenie w sprawie nieprawidłowości finansowych (więcej na ten temat TUTAJ).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.