Rupert Murdoch ma 92 lata, 18 miliardów dolarów i piątą narzeczoną. Jest młodsza. "Mam nadzieję, że to ta jedyna"

Rupert Murdoch znów się oświadczył. Jego serce skradła 66-letnia Ann Lesley Smith. Wiele ich łączy.

Jeszcze nie tak dawno temu media obiegła informacja o tym, że Rupert Murdoch rozwiódł się z czwartą żoną. Miliarder poślubił Jerry Hall w 2016 roku i jak przekazywali prasy ich znajomi, byli razem niezwykle szczęśliwi. Nic więc dziwnego, że informacja o rozstaniu ich zaskoczyła. Wygląda na to, że medialny potentat już znalazł pocieszenie u boku innej kobiety.

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Rupert Murdoch oświadczył się piątej kobiecie 

Od sfinalizowania rozwodu miliardera i Jerry Hall minął niespełna rok, a już dowiadujemy się, że Rupert Murdoch planuje kolejny ślub. Na łamach "The New York Post" powiedział, że jest szczęśliwie zakochany w 66-letniej Annie Lesley Smith, którą poznał we wrześniu 2022 roku. 

Według prasy biznesmen podarował świeżo upieczonej narzeczonej pierścionek z diamentem o szlifie Asscher. Ma nadzieje, że w końcu spotkał tę jedyną.

Byłem bardzo zestresowany. Bałem się, że się zakocham, ale wiem, że to już ostatni raz. Mam nadzieję, że to ta jedyna. Jestem bardzo szczęśliwy - przekazał Rupert Murdoch  w rozmowie z "The New York Post".

Nowa ukochana miliardera zdradziła w tym samym wywiadzie, że mają ze sobą wiele wspólnego

Jestem wdową od 14 lat, a Rupert podobnie do mojego męża jest biznesmenem. Mamy te same przekonania - dodała Ann Lesley Smith.

Para ma zamiar się pobrać z końcem lata.

Rupert Murdoch znajduje się w zestawieniu 100 najbogatszych ludzi na świecie, a jego majątek szacuje się na 17,7 miliardów dolarów. Miliarder jest właścicielem korporacji prasowej, telewizyjnej i wydawniczej News Corporation. 

Amerykański biznesmen poprzednio był żonaty cztery razy. W 1956 roku poślubił pierwszą żonę Patricię Booker, z którą doczekał się córki. 11 lat później związał się z Anne Tõrv, z którą ma troje dzieci. Kilkanaście dni po rozwodzie ponownie stanął na ślubnym kobiercu z Wendi Deng. Para rozwiodła się w 2013 roku. Trzy lata później w jego życiu pojawiła się Jerry Hall.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.