Majątek rodziny Alicji Bachledy-Curuś przyprawia o zawrót głowy. Tygodnik ujawnił imponujące kwoty

Rodzina Alicji Bachledy-Curuś należy do bardzo majętnych. Tygodnik "Na Żywo" ujawnił, jaką dokładnie fortuną dysponuje.

Ostatnio Alicja Bachleda-Curuś powróciła na nagłówki. Powodem zainteresowania mediów jest tegoroczna gala Oscarów, na której pojawił się Henry Tadeusz, syn aktorki ze związku z Colinem Farrellem. Nastolatek towarzyszył ojcu, który był nominowany w kategorii najlepsza pierwszoplanowa rola męska. Ostatnio tygodnik "Na żywo" przyjrzał się majątkowi rodziny Bachledy-Curuś. Kwota robi wrażenie.

Zobacz wideo Alicja Bachleda-Curuś wraca w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [ZWIASTUN]

Majątek rodziny Alicji Bachledy-Curuś przyprawia o zawrót głowy. Tygodnik ujawnił imponujące kwoty

Alicja Bachleda -Curuś od lat stara się zrobić karierę za granicą. Choć aktorka grywa większe role głównie w polskich produkcjach, ma na swoim koncie kilka międzynarodowych tytułów. Jednym z nich jest film "Ondine", na planie którego poznała Colina Farrella. Para doczekała się syna, Henry’ego Tadeusza. Nastolatek zadebiutował w mediach w wielkim stylu. Towarzyszył sławnemu ojcu podczas oscarowej nocy. Media rozpisują się też o mamie chłopca. Niedawno sieć obiegła informacja, że pociecha aktorki słabo mówi po polsku. Teraz jeden z tygodników postanowił prześwietlić rodzinny majątek artystki.

Jak możemy przeczytać w magazynie "Na Żywo" rodzina Alicji Bachledy-Curuś nie może narzekać na brak pieniędzy. Krewni gwiazdy dysponują majątkiem opiewającym łącznie na około 1,3 miliarda złotych. Ojciec aktorki może pochwalić się fortuną o wartości 100 milionów złotych, natomiast jej stryj dysponuje trzy razy większą kwotą. Biorąc pod uwagę podane sumy, można więc dojść do wniosku, że dobytek Colina Farrella, który wyceniany jest na około 30 milionów dolarów (niemal 133 miliony złotych), wcale nie jest aż tak imponujący.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.