Katarzyna Cichopek na rockowo, fani wniebowzięci. "Młodsza siostra Catherine Zety-Jones"

Katarzyna Cichopek pokazała się na Instagramie w rockowej, drapieżnej stylizacji. Fani byli zachwyceni. Pojawiły się nawet porównania do hollywoodzkiej gwiazdy.

Katarzyna Cichopek zdecydowanie lubi zabawę modą i własnym wizerunkiem. Chociaż nie przeszła żadnej radykalnej metamorfozy, to zdarza jej się eksperymentować. Tym razem pokazała się na Instagramie w dość drapieżnej odsłonie i zdecydowanie zdobyła uznanie fanów. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Katarzyna Cichopek w rockowej stylizacji. Fani zachwyceni: Jak milion dolarów

Katarzyna Cichopek dodała na instagramowy profil post, w którym przypomniała obserwatorom o kolejnym odcinku "You Can Dance: Nowa Generacja" z jej udziałem. 

Cześć, jak wam mija dzień? Pamiętacie, że już jutro półfinał "You Can Dance: Nowa Generacja"? W programie pojawiły się pewne komplikacje - napisała na Instagramie Katarzyna Cichopek.
 

Jednak to nie informacje o tanecznym show zwróciły uwagę fanów prezenterki. Obserwatorzy celebrytki byli zachwyceni jej rockową stylizacją. Prezenterka "Pytania na śniadanie" zaprezentowała się w czarnym, uwodzicielskim looku. Założyła klasyczną ramoneskę, którą mocno rozpięła, pokazując głęboki dekolt. Na dół stylizacji złożyła się dopasowana spódnica ze sporym rozcięciem. Całość uzupełniła typowa dla Katarzyny Cichopek fryzura z objętościowych loków. Mimo czarnego koloru stylizacja wypadła bardzo świeżo i efektownie. Tego samego zdania byli obserwatorzy aktorki na Instagramie, którzy obsypali ją komplementami. Pojawiły się nawet porównania do jednej z hollywoodzkich gwiazd.

Zjawiskowa ta kreacja i pasuje ci, Kasiu.
Wyglądasz jak z "Dynastii". Pięknie.
Jak młodsza siostra Catherine Zety-Jones.
Wyglądasz jak milion dolarów.

To tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się pod postem Katarzyny Cichopek na Instagramie. Trzeba przyznać, że prezenterka rzadko pokazuje się w aż tak drapieżnym wydaniu. 

Więcej o: