Księżna Kate dała prztyczka w nos Meghan Markle? Bez słów odniosła się do trzeciej rocznicy megxitu

Księżna Kate zachwyca poddanych eleganckimi kreacjami. W ostatnim wydaniu wyjątkowo poruszyła fanów. Co wspólnego z jej strojem ma Meghan Markle?

Księżna Kate słynie z klasycznych i gustownych kreacji. Jako żona księcia Williama musi się godnie prezentować przed poddanymi. Jej ostatnia kreacja była jak zwykle elegancka, ale mimo tego zdążyła wywołać w sieci sporo szumu. Obserwatorzy dopatrują się prztyczka w stronę Meghan Markle.

Księżna KateSylwester w królewskim stylu? Oto ulubiony drink księżnej Kate

Zobacz wideo Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Księżna Kate postawiła na wyjątkowy strój. Co na to Meghan Markle?

8 stycznia 2020 roku dowiedzieliśmy się o oficjalnym opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej przez księcia Harry'ego i księżną Meghan. Para postanowiła wieść "normalne życie", co nie wszystkim przypadło do gustu. Wiemy, że księżna Kate nie pała sympatią w stosunku do Markle. Kulisy tej burzliwej relacji ujawnił książę Harry w swojej autobiografii. "The Telegraph" wyjawił, że kobiety miały zacząć się kłócić już w 2017 roku. Przyczyną napiętych stosunków miał być Erdem Moralioglu - ceniony brytyjski projektant mody. Księżna Kate jako żona następcy tronu miała mieć pierwszeństwo w wyborze jego kreacji, co nie spodobało się Markle, która również uwielbia ubrania od tego projektanta. Założyła sukienkę Moralioglu chociażby podczas występu w NBC Today.

Kate MiddletonKate Middleton Jordan Pettitt, Agencja Gazeta.pl

Dlaczego ostatnia kreacja księżnej Kate ma być prztyczkiem w stronę Markle? Żona księcia Williama wzięła udział w uroczystości z okazji Dnia Wspólnoty Narodów na terenie Opactwa Westminsterskiego w stroju od wspomnianego projektanta. Komplet kosztuje ok. 16 tys. złotych. Ponoć w ten sposób księżna Kate miała upamiętnić odejście księcia Harry'ego i Markle, którzy w marcu 2020 przestali pełnić funkcję wyższych rangą członków rodziny królewskiej. Co sądzicie o takim scenariuszu?

Księżna KateKsiężna Kate i medycyna estetyczna? Tiktokerka pokazała dowody zabiegów

Zobacz też: Najpiękniejsze sukienki księżnej Kate. Neon na balu. W pomarańczy zachwyciła. Jest się czym inspirować

Więcej o: