Oscary 2023 u Eltona Johna. Heidi Klum cała na żółto niczym Wielki Ptak z "Ulicy Sezamkowej"

Oscary 2023 Fundacji Eltona Johna trwają w najlepsze. Pojawiła się na nich m.in. Heidi Klum, która zrobiła wielkie wejście w nieszablonowej stylizacji. Sprawdźcie, na jaką kreację postawiła.

Elton John co roku organizuje przyjęcie oscarowe o celu charytatywnym - wspiera ono bowiem AIDS Foundation. Mnóstwo gwiazd chce otrzymać zaproszenie na tę kultową imprezę. Mówi się, że niektórych bardziej cieszy taki przywilej niż zaproszenie na słynne Oscary. W tym roku możemy zobaczyć na tym wyjątkowym przyjęciu modelkę Heidi Klum. Co założyła?

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Oscary 2023 u Eltona Johna. Heidi Klum zrobiła wielkie wejście

49-letnia gwiazda wywołała sporo szumu swoją kreacją. Na imprezie organizowanej przez Eltona Johna i jego partnera Davida Furnisha, Klum przyodziała żółty zestaw. Modelka założyła na siebie długą suknię składającą się z żółtych piór. Rozłożysty dół kreacji ciągnął się po czerwonym dywanie, kiedy to modelka stawiała kroki w złotych sandałkach na obcasie. Obok tak oryginalnego stroju nie można przejść obojętnie. Gwiazda postawiła do tego na subtelny makijaż twarzy z mocno podkreślonym okiem. Jeśli chodzi o włosy, to Klum pokazała się w klasycznym wydaniu. Przyszła w wyprostowanych pasmach. Czy ten strój kojarzy wam się może z pewną bajką z dzieciństwa? Z "Ulicy Sezamkowej" pewnie część z was pamięta pełnego energii Wielkiego Ptaka - czy razem z Heidi Klum nie wyglądają podobnie?

95th Academy Awards - Elton John Oscars Viewing Party95th Academy Awards - Elton John Oscars Viewing Party Willy Sanjuan / Willy Sanjuan/Invision/AP

Modelka przybyła na wydarzenie Eltona Johna w towarzystwie ukochanego. Jest nim Tom Kaulitz, czyli gitarzysta pop-rockowego zespołu Tokio Hotel. Para jest w związku małżeńskim od 2019 roku. Jak widać ich miłość wciąż kwitnie, co po raz kolejny możemy zauważyć na czerwonym dywanie.

Zobacz też: Ich części ciała są warte grube miliony! Madonna miała ubezpieczyć biust, ale Mariah Carey przebiła ją kreatywnością

Więcej o:
Copyright © Agora SA