Joanna Krupa zdradza, że jej córka nie radzi sobie z rozłąką. "Nie chce nawet popatrzeć"

Joanna Krupa musi niekiedy również pracować, a mała Asha nie zawsze może z nią wtedy przebywać. Modelka opowiedziała, jak dziewczynka radzi sobie z niekiedy dłuższymi rozstaniami.

Joanna Krupa w 2019 roku urodziła dziecko. Mała Asha ma już prawie cztery lata i sporo rozumie, ale rozłąki z mamą są dla niej dość trudne. W rozmowie z Party.pl modelka opowiedziała, jak córka radzi sobie w takich chwilach.

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Joanna Krupa mówi, jak Asha radzi sobie, kiedy mama jest daleko

Joanna Krupa dzieli życie między Stany Zjednoczone a Polskę. Nie zawsze i nie wszędzie jest w stanie zabrać ze sobą córkę. Są momenty, kiedy na dłuższy czas muszą być osobno na dwóch kontynentach. Jak dziewczynka sobie z tym radzi?

Wiem, że ona tęskni. Jest jeszcze za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć. Zawsze jest obrażona - dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć - powiedziała Krupa w rozmowie z Party.pl.

Kiedy modelka wyjeżdża do pracy, Ashą opiekuje się babcia albo jej tata. Choć Joanna Krupa i Douglas Nunes podobno się rozstali, mężczyzna nie odciął się od córki i chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jak spędzają razem czas. Modelka wspomina, że dziewczynka tęskni za wszystkimi nieobecnymi w danym momencie po równo:

Już wiem, jaka ona jest. Jak babci nie ma i babcia dzwoni, to tak samo do niej się zachowuje. Ja tego nie biorę do serca - stwierdziła Krupa.

Według naszych informacji to właśnie konieczność dzielenia życia na kilka miejsc była jedną z przyczyn, dla których Joanna Krupa i Douglas Nunes mieli się rozstać. Zobowiązania, jakie modelka ma m.in. w Polsce, powodowały, że kilka razy w roku musiała wyjechać z USA na dłużej. To generowało konflikty i ostatecznie stało się jednym z powodów rozstania.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Agora SA