Joanna Krupa rozstała się z mężem? Ucina temat. Mówi o nim "ojciec mojego dziecka"

O tym, że w małżeństwie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa nie jest idealnie (a w którym jest?), mogliśmy dowiedzieć się w sierpniu 2022 roku. Celebrytka przyznała wówczas, że chodzą na terapię dla par. Teraz prawdopodobnie nie są już razem.

Joanna Krupa mówiła, że czasem potrzebują kogoś, kto popatrzy na ich relację z boku. - Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować - powiedziała w sierpniu w rozmowie z Pudelkiem

Zobacz wideo Joanna Krupa o podróżach z córką. Przez nią zapomniała o rocznicy ślubu

Joanna Krupa rozstała się z mężem? Wiele na to wskazuje

Również w sierpniu 2022 roku Joanna Krupa w rozmowie z Plotkiem wyznała, że zapomniała o czwartej rocznicy ślubu. Modelka przy okazji zdradziła, że z mężem przestali chodzić na randki. 

Teraz, jak donosi portal Viva.pl, para prawdopodobnie się rozstała. Joanna Krupa zaczęła mówić o Douglasie jako o "ojcu swojego dziecka", a nie partnerze, mężu, albo po prostu po imieniu. To zwróciło uwagę dziennikarza, który w rozmowie z celebrytką zaczął dopytywać, skąd ta zmiana. 

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka - powiedziała.

Krupa w rozmowie z portalem dodała, że wciąż mieszka z mężem, jednak wkrótce to się może zmienić. 

Teraz szukam miejsca dla mnie i dla Asi, żeby nie wybierać hoteli, a móc przyjeżdżać do swojego domu. […] Chcę, żeby był tam ogródek dla malutkiej, blisko bezpieczne przedszkole i pociągi, bo córeczka bardzo je lubi. [...] Moim marzeniem jest, żeby przez sześć miesięcy mieszkać w Polsce, a sześć w Los Angeles. Ale niestety nie decyduję sama. Asha ma jeszcze ojca - dodała.

Nie chciała jednak jednoznacznie potwierdzić rozstania. Zaznaczyła, że wkrótce podzieli się informacjami dotyczącymi życia uczuciowego. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA