Rzekoma kochanka księcia Williama odegra ważną rolę na koronacji. Camilla ją uwielbia

Według doniesień mediów rzekoma kochanka księcia Williama wróci na dwór i to z ważnego powodu. Królowa małżonka Camilla i król Karol III przydzielili jej mężowi niezwykle ważną rolę podczas koronacji. Przyćmi księżną Kate?

W 2019 roku, kiedy księżna Kate była w trzeciej ciąży, brytyjskie media obiegła szokująca informacja. Mówiło się, że książę William miał romans z przyjaciółką żony - Rose Hanbury. Rozwścieczona księżna miała poprosić go o urwanie kontaktu z rzekomą kochanką i wyproszenie jej z dworu. Wygląda na to, że z powodu ogromnej sympatii królowej Camilli, Rose może ponownie pojawić się w towarzystwie. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk, Piotr KraśkoKraśko spotykał się z Górniak. Wieczorkowski z Rosati. Zapomniane związki gwiazd

Rzekoma kochanka księcia Williama weźmie udział w koronacji

Z uwagi na pozycję męża Rose Hanbury w przeszłości często bywała na dworze. David Rocksavage jest członkiem Izby Lordów oraz byłym Lordem Wielkim Szambelanem. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów to para ponownie pojawi się w towarzystwie rodziny królewskiej już podczas koronacji króla Karola III. Ponoć otrzymali zaproszenie od samej królowej Camilli. To jednak nie wszystko. 

Okazuje się, że parze została przydzielona niezwykle ważna rola. To właśnie David Rocksavage dostąpi zaszczytu włożenia korony na głowę króla Karola III. Będzie mu towarzyszyć żona, która podobno będzie miała "przyćmić Kate i rozpalić dawną pasję w Williamie".

Przypominamy, że początkowo do roli włożenia korony był wyznaczony lord Carringtone. Jego zmarły ojciec służył jako minister spraw zagranicznych za czasów Margaret Thather.

Kim jest Rose Hanbury? 

Rose Hanbury przez lata była najlepszą przyjaciółką księżnej Kate, która razem z o 24 lata starszym mężem często gościła na dworze królewskim. Ich relacja dobiegła końca w ogniu skandalu, który wybuchł w 2019 roku. Arystokratka i David Rocksavage doczekali się trójki dzieci.

Książę William, Rose HanburyTak wyglądały słynne imprezy u rzekomej kochanki księcia Williama

Więcej o: