Hailey Bieber zakpiła z Seleny Gomez na urodzinach Justina. Serio to zrobiła? Fani: Żenujące

Hailey Bieber miała wyprawić przyjęcie-niespodziankę z okazji 29. urodzin Justina Biebera. Internauci zwrócili uwagę na grawer, który znalazł się na pamiątkowych zapalniczkach rozdawanych gościom. Przytyk w kierunku Seleny Gomez? Nie mają wątpliwości.

Goście na imprezie urodzinowej Justina Biebera otrzymali pamiątkowe zapalniczki. Uwagę zwrócił jednak napis, który był na nich wygrawerowany. Internauci twierdzą, że w ten sposób Hailey Bieber wyśmiała byłą partnerkę wokalisty, Selenę Gomez

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Hailey Bieber zadrwiła z Seleny Gomez. Napis na zapalniczce mówi wszystko

W ostatnim czasie dużo mówi się o konflikcie pomiędzy żoną, a byłą partnerką Justina Biebera. Wszystko wskazuje na to, że Hailey Bieber i Selena Gomez nie przepadają za sobą. Tym razem Hailey miała dogryźć Selenie podczas imprezy z okazji 29. urodzin gwiazdora. Przyjęcie było niespodzianką, którą zorganizowała żona Justina Biebera. Zgromadzeni goście otrzymali na pamiątkę zapalniczki, które rzekomo także zaprojektowała Hailey Bieber. 

Jestem bardzo wdzięczny, że nie skończyłem z tą, z którą myślałem, że chcę skończyć - takie słowa zostały wygrawerowane na zapalniczkach.

screenscreen Fot. Instagram.com/alfredoflores

Słowa wygrawerowane na pamiątkowych zapalniczkach poruszyły internautów. Na TikToku zaroiło się od komentarzy na ten temat. Fani są przekonani, że to prztyczek ze strony Hailey w kierunku Seleny. 

Czytałam, że to było przyjęcie-niespodzianka, Hailey musiała być więc za wszystko odpowiedzialna.
Jeśli to naprawdę dotyczy Seleny, to jest to po prostu okrutne. Bez względu na to, ile lat minęło, bolałoby mnie, gdyby mój były powiedział, że cieszy się, że nie skończył ze mną.
Mąż i żona mają obsesję na punkcie Seleny. To nie jest normalne.
To żenujące, że oni ciągle myślą o Selenie.

To tylko niektóre komentarze internautów. Myślicie, że Hailey rzeczywiście chciała w ten sposób zakpić z Seleny? 

Justin BieberJustin Bieber Fot. Instagram.com/justinbieber

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.