W takiej sukience poszła do restauracji. Wtrącili się internauci. "Kto ubiera się tak na kolację?"

Laryn Budi to popularna tiktokerka, która ostatnio podpadła fanom. Internautom nie spodobała się sukienka, którą influencerka założyła do restauracji.

Popularne influencerki często nagrywają filmy z serii "get ready with me". W tego typu nagraniach pokazują swoją rutynę przed wyjściem na imprezę, randkę lub inną okazję. Ostatnio wiele emocji wzbudziło wideo opublikowane przez Laryn Budi. Tiktokerka szykowała się na romantyczną kolację. Internautom nie przypadła do gustu jej stylizacja.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

W takiej sukience poszła do restauracji. Internauci nie dowierzali. "Kto ubiera się tak na kolację?"

Laryn Budi jest bardzo popularna na TikToku. Jej profil jest obserwowany przez niemal 800 tysięcy internautów. Influencerka często publikuje filmy z serii "get ready with me". Ostatnio pokazała, jak wybiera stylizację na randkę w restauracji. Tiktokerka zaprezentowała fanom błyszczącą sukienkę z siateczki. Po przymierzeniu kreacji stwierdziła jednak, że jest ona zbyt długa i postanowiła własnoręcznie ją przerobić. Pod spód założyła czarną gładką bieliznę. Stylizację uzupełniła wysokimi kozakami i chokerem wykonanym z pozostałości sukienki. Na wierzch nałożyła ciemną marynarkę. Laryn była zachwycona finalnym efektem. Innego zdania byli internauci, którzy w komentarzach wyrażali swoją opinię.

Za długa, naprawdę? O czym ty mówisz dziewczyno?
Kto ubiera się tak na kolację?
Gdzie ta kolacja? W klubie ze striptizem? - drwili.

Wśród naleźli się także entuzjaści stylizacji Laryn.

Ubieraj się tak, aby podobać się sobie, nie innym. We wszystkim wyglądasz pięknie.
Nie przejmuj się komentarzami zazdrośników. Wyglądasz fantastycznie - pisali.

Julia WieniawaJulia Wieniawa ciężko pracuje na szczupłą sylwetkę. Zdradziła sekret swojej figury

A wy, co myślicie o kreacji tiktokerki? Idealna na randkę?

Więcej o: