Edyta Zając znalazła u babci wyjątkową pamiątkę. Tak wyglądała na początku kariery w modelingu. Twarz nie do poznania

Edyta Zając odwiedziła babcię z okazji jej 85. urodzin. Okazuje się, że seniorka przechowuje wyjątkową pamiątkę sprzed 18 lat.

Edyta Zając karierę modelki zaczęła już jako 14-latka po tym, jak wysłała swoje zdjęcia do konkursu "Bravo Girl". Dwa lata później chodziła już po międzynarodowych wybiegach prezentując m.in. kolekcje Roberto Cavalliego. Właśnie z tego okresu pochodzi pamiątka, którą znalazła podczas odwiedzin u babci.

Zobacz wideo Wywiad z Edytą Zając wprost z Kolumbii. Czy ma coś wspólnego z Klaudią El Dursi?

Edyta Zając znalazła u babci wyjątkową pamiątkę

Ostatnie tygodnie Edyta Zając spędziła w Kolumbii, gdzie nagrywała najnowszy program dla TVN - "True Love". Modelka wróciła do Polski i wybrała się w odwiedziny do babci, która obchodziła 85. urodziny. Na jednej z półek znalazła swoje zdjęcie z czasów, gdy jako 16-latka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek:

Tymczasem u babci... 16-letnia ja - podpisała fotografię.

16-letnia Edyta Zając16-letnia Edyta Zając Fot. Edyta Zając / Instagram

Kilka lat później Edyta Zając trafiła do międzynarodowej kampanii perfum Kenzo Flower Tag, co było ogromnym sukcesem. W 2014 roku znalazła się w finale konkursu Miss Polonia jako reprezentantka województwa łódzkiego.

Na zdjęciu, które pokazała, zawarto jej największy atut - tak zwane "baby face", choć podkreślone mocnym makijażem. To właśnie przepięknej urody twarz, prócz perfekcyjnego ciała, jest jej największym atutem.

Edyta Zając w ostatnich latach jest bardzo zapracowana. Wystąpiła w show "Agent - Gwiazdy", wygrała jedenastą edycję "Tańca z gwiazdami". Teraz zaś prowadzi program "True Love". Prywatnie związana jest od ponad roku z Michałem Mikołajczakiem. Para stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach, związek długo udało im się utrzymać w tajemnicy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.