Edyta Zając zdradziła, dlaczego ukrywa związek z Mikołajem Mikołajczakiem. "To jest moja oaza"

Edyta Zając od kilkunastu miesięcy spotyka się z aktorem Michałem Mikołajczakiem. Para postanowiła jednak chronić swoją prywatność i stroni od mediów. W jednym z wywiadów modelka odniosła się do tej kwestii.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Edyta Zając to polska modelka i osobowość telewizyjna. W przeszłości występowała na pokazach mody u światowych projektantów, takich jak: Roberto Cavalli i Mary Katrantzu. Brała też udział w jednej z reklam marki Kenzo. W Polsce popularność przyniósł jen program "Dancing with the stars: Taniec z gwiazdami". W parze z Michałem Bartkiewiczem wygrała 11. edycję tanecznego show.

Prywatnie Edyta Zając przez cztery lata była żoną piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i małżonkowie wzięli rozwód w 2020 roku. Od kilkunastu miesięcy piękna Polka spotyka się z aktorem Michałem Mikołajczakiem. Na próżno szukać jednak w sieci wspólnych zdjęć pary. Dlaczego się ukrywają?

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

Edyta Zając o swoim związku z Michałem Mikołajczakiem: Nie wszystko jest na sprzedaż

Okazuje się, że Edyta Zając postanowiła nie afiszować się publicznie ze swoim związkiem. Nie udostępnia wspólnych zdjęć z ukochanym w mediach społecznościowych i nie pozuje z nim na ściankach. W jednym z wywiadów gwiazda tłumaczyła, że chce chronić swoje życie prywatne. 

Ja konsekwentnie zawsze chroniłam swojego życia prywatnego i myślę, że ta konsekwencja procentuje. Jak się raz wpuści media do swojego życia, trzeba się liczyć z tym, że ludzie są zainteresowani, a ja chcę zachować tę prywatność dla siebie. Moim zdaniem nie wszystko jest na sprzedaż, ja mam po prostu taki charakter. Nie lubię robić czegoś wbrew sobie. To jest moja oaza i zostawiam to dla siebie.

Modelka podkreśliła także, że ciężko jej powiedzieć jakie będzie jej podejście do tego tematu za kilka lat. Wyznała jednak, że razem z partnerem mają takie podobne priorytety i żyją w zgodzie ze sobą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.