Doda zapytana o Pachuta w "Pytaniu na śniadanie". "Ida, zachowaj komentarze dla siebie"

Doda pojawiła się w niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie". Artystkę jak zwykle rozpierała energia. Zaskoczyła nie tylko odważną stylizacją, ale również informacjami o życiu prywatnym. Nie obyło się bez pytań o Dariusza Pachuta.

Podczas niedzielnego wydania "Pytania na śniadanie" w siedzibie TVP pojawiła się Doda. Piosenkarka promowała utwór "Zatańczę z aniołami", który następnie zaśpiewała w studiu. Nie zabrakło typowej dla artystki energii i bezpośredniości. Dostało się Idzie Nowakowskiej, która zdobyła się na niecodzienne wyznanie. Podczas rozmowy o Dariuszu Pachucie powiedziała, że jest bardzo przystojny.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda spędza ferie z Dariuszem Pachutem i jego dziećmiDoda i Dariusz Pachut spędzają ferie w górach. Nie są sami. Zabrali jego dzieci

Doda zgasiła rozpromienioną Idę Nowakowską w studiu "Pytania na śniadanie". Poszło o partnera piosenkarki

Najnowsza płyta Dody wciąż zyskuje na popularności, a fani artystki nie odstępują jej na krok. W studiu "Pytania na śniadanie" piosenkarka wykonała przepełniony emocjami utwór "Zatańczę z aniołami" i opowiedziała nieco więcej o życiu prywatnym:

Bardzo lubię odpoczywać w otoczeniu przyrody, spokoju i ciszy. Jestem trochę nieśmiała, jeżeli chodzi o damsko-męskie sprawy, ale jak już mam chłopaka, to jestem dzikusem. Chciałabym mieć jednego chłopaka na całe życie, ale jak do tej pory coś mi się nie udawało - powiedziała Doda.

Gdy rozmowa zeszła na tematy związkowe, Ida Nowakowska śmiało stwierdziła, że nowy partner Dody może podobać się wielu kobietom. "Jest taki przystojny" - wyznała. Artystka przyznała, że jest osobą zazdrosną i szybko odpowiedziała prezenterce w dość dosadny sposób.

Ida, zachowaj swoje komentarze dla siebie - skwitowała Doda.

Artystka zwracała na siebie uwagę także strojem - do siedziby TVP weszła w mocno dopasowanych jeansach i eksponującym brzuch t-shircie. Pazura stylizacji nadały wysokie kowbojki i czesana wiatrem fryzura. W studiu piosenkarka pokazała się w obcisłym, motocyklowym komplecie. Spodnie piosenkarki bardzo przypominały te, w których niedawno pozowała Marina.

Doda i DżagaDoda w zaskakująco mrocznej stylizacji. Ta kurtka to strzał w dziesiątkę

Więcej o: