Bibliotekarka wygrała 100 tysięcy w "Kole fortuny". Na co je przeznaczy? Ma skromne marzenie

Katarzyna Frankowicz-Mucha spełniła marzenie i zagrała w "Kole Fortuny". Los był dla niej łaskawy. Uczestniczka wygrała 100 tysięcy złotych. W rozmowie lokalnymi mediami wyjawiła, na co przeznaczy pieniądze.

Mówi się, że fortuna kołem się toczy. To powiedzenie sprawdziło się w przypadku Katarzyny Frankowicz-Muchy. Bibliotekarka z Zakrzewka pod Toruniem zagrała w "Kole Fortuny" i wykręciła 100 tysięcy złotych. Na co przeznaczy wygraną? Ma dosyć skromne marzenie.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Bibliotekarka wygrała 100 tysięcy złotych w "Kole Fortuny". Do programu zgłosiła ją siostra

Katarzyna Frankowicz-Mucha wcale nie jest teleturniejową weteranką. Marzyła jednak, żeby wystąpić w "Kole Fortuny". 

Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w teleturnieju. Od dziecka natomiast oglądałam "Koło Fortuny" i marzyło mi się, by kiedyś wystąpić w programie - wyjawiła "Nowościom" Katarzyna Frankowicz-Mucha.

'Koło Fortuny' screen'Koło Fortuny' screen Fot. Instagram.com/kolofortunytvp

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Okazuje się, że bibliotekarka spod Torunia wzięła udział w teleturnieju dzięki siostrze. To ona zaproponowała produkcji jej udział w programie. 

Odpowiedź przyszła, ale to dzięki mojej starszej siostrze, Ewie. To do niej zadzwoniła pani z teleturnieju i zaproponowała udział w eliminacjach, ale moja siostra odmówiła, bo do teleturnieju zgłosił ją przyjaciel. Powiedziała jednak, że ma kogoś na swoje miejsce i zaproponowała mnie - powiedziała Katarzyna Frankowicz-Mucha.

W "Kole Fortuny" Katarzyna Frankowicz-Mucha pod koniec lutego wygrała łącznie 107 500 złotych. Zgodnie z regulaminem programu wygrana trafia na konto uczestnika do dwóch miesięcy po emisji w telewizji. Laureatka ma już jednak marzenie, która chciałaby spełnić. Marzy jej się podróż do Kazimierza Dolnego. Ma zamiar zabrać ze sobą męża i synów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.