Marcin Najman wydał książkę. Ma o sobie wysokie mniemanie. "Ojciec chrzestny freak fightów" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcin Najman nie pozwala o sobie zapomnieć. Pięściarz zadebiutował właśnie w nowej roli i ujawnił talent twórczy. Na rynek trafiła przedsprzedaż jego najnowsza książka "Ojciec chrzestny polskich freak fightów". W rozmowie z Plotkiem ujawnił, czego może spodziewać się czytelnik.

Marcin Najman miał skończyć karierę w MMA, ale zmienił zdanie. W klatce różne mu szło, dlatego postanowił spróbować sił także w publicystyce. Wydał książkę "Ojciec chrzestny polskich freak fightów", w której opowiada o fenomenie Freak Fightów w Polsce. Więcej na temat publikacji opowiedział w rozmowie z reporterką Plotka

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowa fala memów z Marcinem Najmanem. O co chodzi? Na co czeka z plecaczkiem? Stanowski okropnie z niego zadrwił [MEMY]

Zobacz wideo Marcin Najman wydał książkę. „Ojciec chrzestny freak fightów"

Marcin Najman wydał książkę. "Ojciec chrzestny freak fightów"

Jak można przeczytać na stronie pięściarza, Marcin Najman uznany jest za prekursora Freak Fightów w Polsce, a jego walka z Mariuszem Pudzianowskim uchodzi za pierwsze tego typu starcie. Jako pionier tej dziedziny postanowił zarobić w inny sposób niż przy użyciu samych pięści. W rozmowie z reporterką Plotka Weroniką Zając ujawnił smaczki dotyczące publikacji.  

Pozycja literacka "Ojciec chrzestny freak fightów" wam wszystko wytłumaczy. Jeżeli chcecie troszkę zza kulis, takich ciekawych informacji dowiedzieć się o całym tym wielkim de facto świecie show-biznesu, to w tej książce wiele takich smaczków jest. Na stronie już od dzisiaj preorder, można zamówić ją w dużo lepszej cenie z dedykacją. Ilości są ograniczone - dodał.

Preorder będzie trwał do 15 marca, w tym czasie książkę Marcina Najmana można kupić w cenie 54 zł. Jak sam zapowiedział, publikacja ukaże się jeszcze przed jego zapowiadaną walką z Jackiem Murańskim. Jednak z uwagi na tragiczną śmierć syna Murański raczej nie zwalczy z Marcinem Najmanem 18 marca. Na ten moment nie podano, z kim miałby zmierzyć się Najman. 

Więcej dowiecie się, oglądając cały wywiad z Marcinem Najmanem. Znajdziecie go na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.