Meghan Markle jest pazerna? Była "zaskoczona i rozczarowana", że książę Harry "miał bardzo mało pieniędzy"

Meghan Markle ma obsesję na punkcie pieniędzy? Taką smutną tezę stawia specjalista od rodziny królewskiej Tom Bower. Na tym nie koniec.

Meghan Markle od lata narzeka, że prasa za nią nie przepada. Przypomnijmy, że to właśnie fakt, iż była atakowana przez brytyjskie media, miał duży wpływ na to, że wraz z księciem Harrym zdecydowała się na "Megxit". Taryfy ulgowej nie stosuje wobec niej także znany specjalista od rodziny królewskiej - Tom Bower.

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej. "Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć" [ZWIASTUN]

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'egoKrólowa Elżbieta nie powstrzymała się na ślubie Meghan i Harry'ego. Ten wzrok!

Meghan Markle liczyła na majątek, a tu klops? Tak twierdzi specjalista

Tom Bower jest autorem książki o rodzinie królewskiej "Revenge: Meghan, Harry and the war between the Windsors", która trafiła na półki księgarń w 2022 roku. Teraz jej autor gościł w GB News, gdzie wraz z  Danem Woottonem omawiał aktualną sytuację royalsów. Spora część rozmowy była poświęcona Meghan Markle. Amerykanka raczej nie jest z tego powodu zadowolona, bo padły słowa, które przedstawiają ją w negatywnym świetle. Bower uznał, że Markle ma być pazerna. Według niego miała nadzieje, że małżeństwo z księciem Harrym zapewni jej ogromny majątek. Miała się jednak przeliczyć. 

Była bardzo zaskoczona i rozczarowana, że książę Harry miał bardzo mało pieniędzy. Wyobrażała sobie, że będzie wart setki milionów, jeśli nie miliardy.

Na tym nie koniec, bo Bowner dodał, że księżna od zawsze pragnęła wygód i luksusu. 

Ona chce jeździć dużymi cadillacami i prywatnymi odrzutowcami - twierdził.

Przypomnijmy, że po tym, jak Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej, książę został odcięty od królewskich pieniędzy. Wcześniej jednak dostawał rocznie około dwóch mln funtów z Suwerennego Grantu, który jest finansowany z podatków. Zagraniczne media podają, że łączny majątek księcia Harry'ego na chwilę przed odejściem z rodziny królewskiej szacowano na 30-40 mln funtów. 

Teraz jednak Harry i Meghan zarabiają krocie. Duży wpływ ma na to świetnie sprzedająca się biografia arystokraty "Spare", a także umowa z Netfliksem, którą małżonkowie podpisali jakiś czas temu (więcej na ten temat TUTAJ

Więcej o: