Zarobki księcia Harry'ego i Meghan Markle zwalają z nóg. Budują prawdziwe imperium

Media prześwietliły zarobki księcia Harry'ego i Meghan Markle. Okazuje się, że wydanie książki "Ten drugi", umowy z Netflixem i Spotify pozwoliły im zbić fortunę.

Media przyglądają się zarobkom księcia Harry'ego i Meghan Markle po tym, jak w 2020 roku zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków na rzecz brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że wydana ostatnio książka "Ten drugi" znacznie zwiększyła zarobki pary. Harry i Meghan budują prawdziwe imperium. Dzięki kilku kontraktom na ich konta wpływają bajońskie kwoty. 

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę Harry wciągnięty przez show-biznes. Zaczął korzystać z zabiegów

Harry i Meghan budują prawdziwe imperium. Ich majątek może osiągnąć nawet wartość miliarda dolarów

Zarobki księcia Harry'ego i Meghan Markle mogą już wkrótce przekroczyć kwotę 100 milionów dolarów. Według hiszpańskiego portalu Marca, jeśli popularność Sussexów nie spadnie, to ich majątek może osiągnąć wartość miliarda dolarów. 

Przypomnijmy, że książka księcia Harry'ego sprzedała się w nakładzie 629 300 egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych (tylko w pierwszym tygodniu sprzedaży) i w 750 tysiącach egzemplarzy w Wielkiej Brytanii. Harry od wydawnictwa Penguin Random House miał też otrzymać 20 milionów dolarów zaliczki. W planach są trzy kolejne publikacje. Nie próżnuje także Meghan, która obecnie w ramach umowy na książkę pracuje nad przewodnikiem o zdrowiu. 

Książę Harry 'Spare'Książę Harry 'Spare' Fot. Maureen McLean/Shutterstock

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Warto dodać, że Harry i Meghan mają także umowę z Netflixem o wartości 100 milionów dolarów. Podpisali ją sześć miesięcy po przeprowadzeniu się do Kalifornii. Firma Archewell Productions, kierowana przez książęcą parę, ma kręcić filmy dokumentalne, fabularne i programy dla dzieci. Zawarli także umowę ze Spotify, która opiewa na kolejne 30 milionów dolarów. 

Meghan Markle i książę HarryDworska ekspertka miesza z błotem Harry'ego i Meghan. "Pazerni, roszczeniowi"

Więcej o: