Nauczycielka śpiewu miażdży występ Blanki. "Jeden z najgorszych" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Polskie preselekcje do konkursu Eurowizji 2023 wygrała Blanka z utworem "Solo". Decyzja jurorów i widzów spotkała się z dużą krytyką. Występ zwyciężczyni skomentowała w rozmowie z Plotkiem nauczycielka śpiewu. Nie kryła zdziwienia poziomem umiejętności wokalnych Blanki.

Preselekcje polskich kandydatów, którzy zmierzyli się ze sobą w konkursie, dobiegły końca. Wiemy już, że Polskę będzie reprezentować Blanka z piosenką "Solo". Widzowie byli podzieleni, jeżeli chodzi o ocenę jej wystąpienia. Internauci nie kryli zdziwienia decyzją i tego, że w roli reprezentanta widzieli Janna z utworem "Gladiator". Zapytaliśmy ekspertkę od emisji głosu, co myśli o występie Blanki na tegorocznych preselekcjach. Była zawiedziona. 

Polecamy: Ekspertka surowo ocenia występ Nataszy Urbańskiej. "Zawiodła mnie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Czy syn Steczkowskiej chce wystąpić na Eurowizji? "Pomysł został rzucony, żebyśmy zrobili utwór na preselekcje"

Blanka nie popisała się wokalnie - tak twierdzi specjalistka od emisji głosu

Zwyciężczyni polskich preselekcji w jednym z wywiadów powiedziała, że nie spodziewała się wysokich not od jurorów. Internauci także byli zaskoczeni decyzją sędziów. Występ oceniła dla Plotka Ruby Run, która jest wokalistką i specjalistką od emisji głosu. Nie kryła zdziwienia zwycięstwem Blanki. Skrytykowała jej występ oraz konkurs eurowizyjny, który jej zdaniem z roku na rok ma coraz niższy poziom. 

Występ Blanki był jednym z najgorszych, nie dało się tego znieść, fałsz i jedno wielkie nieporozumienie sceniczne. Jednak będę bronić kompozycji i produkcji muzycznej utworu, ponieważ jest bardzo dobra. Być może to zadecydowało - zastanawia się Joanna Dzido, znana pod pseudonimem Ruby Run.

Nie kryła także zażenowania poziomem produkcji TVP. Powiedziała wprost, co o tym wszystkim myśli.

Poziom z każdym rokiem jest coraz niższy. Nie wiem, z czego to wynika. W konkursie w dużej mierze biorą udział osoby, które są zupełnie muzycznie nieprzygotowane, w związku z czym te wykonania na mają żadnej artystycznej wartości. Nawet bardzo nędzna piosenka może być przecież dobrze zaśpiewana - podsumowała.

Podzielacie opinię Ruby Run?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.