Nauczycielka śpiewu miażdży występ Blanki. "Jeden z najgorszych" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Polskie preselekcje do konkursu Eurowizji 2023 wygrała Blanka z utworem "Solo". Decyzja jurorów i widzów spotkała się z dużą krytyką. Występ zwyciężczyni skomentowała w rozmowie z Plotkiem nauczycielka śpiewu. Nie kryła zdziwienia poziomem umiejętności wokalnych Blanki.

Preselekcje polskich kandydatów, którzy zmierzyli się ze sobą w konkursie, dobiegły końca. Wiemy już, że Polskę będzie reprezentować Blanka z piosenką "Solo". Widzowie byli podzieleni, jeżeli chodzi o ocenę jej wystąpienia. Internauci nie kryli zdziwienia decyzją i tego, że w roli reprezentanta widzieli Janna z utworem "Gladiator". Zapytaliśmy ekspertkę od emisji głosu, co myśli o występie Blanki na tegorocznych preselekcjach. Była zawiedziona. 

Polecamy: Ekspertka surowo ocenia występ Nataszy Urbańskiej. "Zawiodła mnie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Czy syn Steczkowskiej chce wystąpić na Eurowizji? "Pomysł został rzucony, żebyśmy zrobili utwór na preselekcje"

Łukasz Nowicki Natasza Urbańska Aleksandra Grysz "PnŚ". Prowadzący chcieli być mili dla Urbańskiej, ale nie wyszło

Blanka nie popisała się wokalnie - tak twierdzi specjalistka od emisji głosu

Zwyciężczyni polskich preselekcji w jednym z wywiadów powiedziała, że nie spodziewała się wysokich not od jurorów. Internauci także byli zaskoczeni decyzją sędziów. Występ oceniła dla Plotka Ruby Run, która jest wokalistką i specjalistką od emisji głosu. Nie kryła zdziwienia zwycięstwem Blanki. Skrytykowała jej występ oraz konkurs eurowizyjny, który jej zdaniem z roku na rok ma coraz niższy poziom. 

Występ Blanki był jednym z najgorszych, nie dało się tego znieść, fałsz i jedno wielkie nieporozumienie sceniczne. Jednak będę bronić kompozycji i produkcji muzycznej utworu, ponieważ jest bardzo dobra. Być może to zadecydowało - zastanawia się Joanna Dzido, znana pod pseudonimem Ruby Run.

Nie kryła także zażenowania poziomem produkcji TVP. Powiedziała wprost, co o tym wszystkim myśli.

Poziom z każdym rokiem jest coraz niższy. Nie wiem, z czego to wynika. W konkursie w dużej mierze biorą udział osoby, które są zupełnie muzycznie nieprzygotowane, w związku z czym te wykonania na mają żadnej artystycznej wartości. Nawet bardzo nędzna piosenka może być przecież dobrze zaśpiewana - podsumowała.

Podzielacie opinię Ruby Run?

Więcej o: