Shakira znów uderza w Pique i jego dziewczynę. Ujawnia, że piłkarz chciał do niej wrócić

Shakira po raz kolejny kompromituje jej byłego partnera, Gerarda Pique. Odkąd świat dowiedział się o jego zdradach, sportowiec nie ma dobrego PR-u. Czego dowiadujemy się z nowego utworu artystki?

Shakira nie ma litości do Gerarda Pique za to, że odszedł do innej kobiety. Pierwszy utwór mówiący o zdradzie Pique sporo namieszał w mediach i w krótkim czasie stał się viralem. W nowym singlu piosenkarka po raz kolejny nie odpuszcza.

Zobacz wideo Anna Lewandowska woli piosenkę rozstaniową Shakiry czy Miley Cyrus?

Shakira po raz kolejny obnaża prawdę o Pique. Chciał powrotu?

Wiele fanów wokalistki nie ukrywało zdziwienia - jej partner, z którym ma dzieci, zostawił ją dla młodszej kobiety. Shakira w utworze dokładnie przedstawiła sytuację, kiedy odkryła, że jest zdradzana. Teraz razem z Karol G łączą siły i wydają wspólny kawałek. "TQG" to skrót od "Te Quedo Grande", co oznacza "byłeś poza zasięgiem". Po raz kolejny Shakira rozlicza się z przeszłością. Razem z koleżanką z branży opowiadają o swoich niepowodzeniach sercowych. W nowym utworze była partnerka piłkarza wspomina:

Widok ciebie z tą nową ranił mnie, jestem już zdana na siebie. Zapomniałam, czym żyliśmy i to cię uraziło. (...) Nie jesteś tu już mile widziany. Widziałam, czym twoja dziewczyna we mnie rzuca. To mnie nie złości, śmieję się.
 

W dalszej części utworu dowiadujemy się, że Pique chciał wszystko odkręcić.

Teraz chcesz wrócić?" (...) Kochanie, co się stało? Nie byłeś zakochany? Po co mnie szukasz, skoro wiesz, że nie powtarzam błędów. Powiedz swojej nowej, że nie rywalizuję o mężczyzn.

Shakira komentuje ewentualny powrót byłego partnera następująco:

Nigdy nie wracaj, masz pecha.

Okazuje się, że Pique ma nadal zostawiać polubienia pod zdjęciami Shakiry w mediach społecznościowych. Nowy utwór zdobył 43 milionów odsłon w jeden dzień. 

Zobacz też: Gerard Pique jest "marionetką" Clary Chii Marti. Piłkarz pierwszy raz o relacji z nową dziewczyną

Więcej o: