Królikowski dostał zaproszenie na urodziny syna, ale się nie zjawił. Na jaw wyszły nowe fakty

Antoni Królikowski nie pojawił się na urodzinach syna. Mimo zaproszenia od Joanny Opozdy postanowił zostać w domu. Znamy powód tej decyzji.

Antoni Królikowski znowu za sprawą głośnej afery jest na językach. Aktor 18 lutego 2023 roku został złapany przez policję w trakcie prowadzenia pojazdu. Został poddany dwóm testom - na obecność alkoholu we krwi oraz substancji psychoaktywnych. Okazało się, że - jeszcze oficjalnie - mąż Joanny Opozdy był trzeźwy, ale test na obecność narkotyków przebiegł pozytywnie. Następnie aktor wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że stosuje jedynie medyczną marihuanę, którą wspomaga leczenie stwardnienia rozsianego.

Polecamy: "Farma". Zwycięzca jest już znany? Widzowie wskazują na jedno imię

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Gwiazdy, które zdradzały. Polski bokser w tym samym czasie miał trzy kochanki Oni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

Antoni Królikowski nie przyjechał na urodziny syna. Wiadomo, dlaczego

Antoni Królikowski został zaproszony razem z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską na urodziny syna Vincenta. Niestety, aktor musiał odmówić przyjścia z powodu choroby. Jak poinformował Pudelek, Antek jest chory na COVID-19. Joanna Opozda jednak nie była zrażona faktem, iż jej były mąż nie stawi się w jej mieszkaniu i postanowiła zorganizować imprezę urodzinową. Zaprosiła na nią siostrę i najbliższych przyjaciół. Wrzuciła do sieci kadry, na których widać, jak miło spędzili czas razem z rocznym Vincentem. 

Joanna Opozda, Vincent KrólikowskiJoanna Opozda, Vincent Królikowski Instagram / Joanna Opozda screen

Chłopczyk wyglądał jak prawdziwy młody dżentelmen. Miał na sobie małą kamizelkę w zestawie z muchą. Można było na zdjęciu od razu zauważyć podobieństwo do pięknej mamy. W szczególności, jeżeli chodzi o kształt oczu i zarys ust. 

Joanna Opozda, Vincent KrólikowskiJoanna Opozda, Vincent Królikowski Instagram / Joanna Opozda screen

Nie brakowało także bajkowego, tęczowego tortu w kolorze turkusowym. Prezentował się naprawdę pięknie i był idealnym dopełnieniem wszystkich dekoracji. 

Antek Królikowski ma COVID-19

Królikowski 24 lutego sam też potwierdził, że przechodzi COVID-19. Na InstaStories opublikował zdjęcie z testem na koronawirusa. 

Niestety, już od kilku dni COVID. Sorry, że taki nieuczesany - napisał.

Przypomnijmy, że urodziny Vincenta były 22 lutego. Królikowskiego policja zatrzymała 18 lutego. W wydanym oświadczeniu aktor tłumaczył, że wówczas jechał w odwiedziny do syna. 

Antek KrólikowskiAntek Królikowski Fot. antek.krolikowski/Instagram

Więcej zdjęć z bajkowych urodzin Vincenta Królikowskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: