"Farma". Zwycięzca jest już znany? Widzowie wskazują na jedno imię

Już niedługo poznamy zwycięzcę "Farmy". Tym razem o wszystkim zadecydują widzowie, którzy już typują jedno nazwisko...

Finał drugiej edycji reality show "Farma" zbliża się wielkimi krokami. Żaden z uczestników nie może być już niczego pewien. Zawarte sojusze już dawno poszły w zapomnienie. W ostatnim odcinku z programem pożegnał się drugi z bliźniaków, Piotr. Tym samym na farmie została tylko czwórka uczestników: Natalia zwana "Młodą", Ula, Gabryś oraz Tomek.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

"Farma". Znamy już zwycięzcę? Widzowie wskazują na jedno nazwisko

Finał drugiego sezonu "Farmy" zostanie wyemitowany 24 lutego na antenie Polsatu. W ostatnim odcinku to nie uczestnicy podejmą decyzję, kogo wyeliminować, a komu przyznać laur zwycięstwa, tylko... widzowie za pomocą głosowania. Los farmerów zależeć więc będzie właśnie od tych, którzy bacznie im się przyglądali przez wszystkie odcinki, a nie jak dotychczas - od własnego sprytu, przebiegłości i umiejętności zawierania sojuszy. Można powiedzieć, że o wszystkim zadecyduje sympatia widzów do poszczególnych postaci.

 

Kto ma zatem największą szansę? To pytanie zadał widzom TeleMagazyn. W odpowiedzi internatów najczęściej pojawia się Tomek.

Oby nie Ulka! Młoda albo Tomek.
Tomek wygrać powinien, super gość. Gabryś, Ula - cicha woda brzegi rwie, natomiast Młoda jest wyrafinowana i podła. Wszystko by chciała pod jej dyktando. Tylko nie Młoda i nie Ula.
Tomek lub Natalia! Życzę im tego z całego serca - piszą internauci.

W "Farmie" uczestnicy wyrwani z miejskiego życia trafiają na kilka tygodni do gospodarstwa na wsi. Nie mają prądu, internetu i dostępu do ciepłej wody. Wszyscy mieszkają pod jednym dachem i muszą ze sobą współpracować.

"Farma". Kiedy finał?

Finał "Farmy" wyemitowany zostanie 24 lutego w Polsacie o godzinie 20.00

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.