Nie żyje uczestnik reality show Polsatu. Miał zaledwie 20 lat. Fani są wstrząśnięci

Media obiegła niezwykle smutna informacja. Zmarł Stanisław Rzepka, uczestnik reality show "Górale". Miał tylko 20 lat.

Na profilu facebookowym Domu Pogrzebowego Jabłoński pojawił się nekrolog Stanisława Rzepki, znanego z programu "Górale", który emitowany jest na Polsat Play. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła fanami reality show. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni zginęli w tajemniczych okolicznościach. Kurt Cobain na pewno popełnił samobójstwo, a co z Heathem Ledgerem?

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Zmarł Stanisław Rzepka z reality show Polsatu. Miał tylko 20 lat 

Jak można przeczytać na profilu Dom Pogrzebowy Jabłoński, Stanisława Rzepkę pożegnała rodzina i jego bliscy. Mężczyzna zmarł w czwartek 23 lutego. Jak do tej pory nie ujawniono, jaka była przyczyna zgonu. 

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka - czytamy.

Jak można się dowiedzieć z udostępnianego nekrologu, msza żałobna za Stanisława Rzepkę odbędzie się w sobotę 25 lutego 2023 r. o godz. 12:30 w Kościele Parafialnym w Brzegach. Po mszy ciało 20-latka zostanie pochowane na tamtejszym cmentarzu.

Niech spoczywa w pokoju.
Wyrazy współczucia dla rodziny. 
To straszne - czytamy.

Uczestnik reality show "Górale" cieszył się ogromną sympatią widzów. W programie wielokrotnie podkreślał swoją miłość do koni. Uwielbiał się nimi opiekować, a czas spędzony ze zwierzętami dawał mu ogromne szczęście. 

Różnica między kobietą a koniem jest taka, że jak wchodzę do stajni, to koń się zawsze śmieje i się cieszy. A jak to baby, one zawsze humory mają - mówił z rozbawieniem.

Bliskim przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.