Radosław Majdan opublikował pierwszy post po śmierci mamy. Poruszające słowa

Radosław Majdan stracił niedawno mamę. Postanowił uzewnętrznić się po tym trudnym wydarzeniu na Instagramie. Udostępnił poruszający post.

Radosław Majdan ma za sobą trudne chwile. Ostatnio mąż Małgorzaty Rozenek pożegnał 72-letnią mamę, Halinę Majdan. Pogrzeb odbył się w rodzinnym mieście piłkarza - Szczecinie 17 lutego 2023 roku. Jak podaje "Super Express" sportowiec podczas ceremonii był bardzo poruszony i nie krył łez. Teraz po ostatnim pożegnaniu wrócił po przerwie na Instagrama. Opublikował refleksyjny post. Nawiązał w nim do zmarłej mamy. 

Polecamy: Radosław Majdan we wzruszających słowach pożegnał zmarłą mamę. Zwrócił się do żałobników

Zobacz wideo Walentynki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. "Bardzo lubimy wszystkie preteksty, by świętować"

Radosław Majdan wspomina zmarłą mamę na zdjęciu z synem. Przejmujący opis chwyta za serce

Radosław Majdan od czasu śmierci matki, Heleny Majdan wyłączył się na chwilę z aktywności w mediach społecznościowych. Po krótkiej przerwie postanowił wrócić, żeby podzielić się z fanami refleksją. Dodał piękny post, który opatrzył wzruszającymi słowami. Na dołączonej fotografii trzyma na rękach syna Henryka. Wrócił pamięcią do ostatniego pożegnania z mamą. Wspomniał także o rodzinie, która w trudnej chwili jest dla niego opoką.

Są takie chwile w naszym życiu, gdy rodzina daje nam olbrzymie wsparcie i siłę, a dzieci są światłem, które rozświetla naszą drogę... - napisał Radosław Majdan.
 

Obserwatorzy okazali mu wsparcie w komentarzach.

Powiem więcej: są w życiu takie momenty, że rodzina jest jedyną prawidłową drogą, którą powinniśmy wybierać w danym czasie - napisała fanka.

Ktoś inny dodał:

Życzę panu dużo siły i spokoju - dodała internautka.

Dołączamy się do tych życzeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.