Cichopek w za ciasnych butach. Dla mody jest w stanie wiele wycierpieć. Spójrzcie tylko na jej stopy!

Katarzyna Cichopek lubi bawić się modą. Niektóre stylizacje aktorki są jednak nie do końca trafione. Czasem wystarczyłoby zmienić tylko jeden szczegół.

Katarzyna Cichopek jest ulubienicą mediów. Prezenterka od ponad dwóch dekad wciela się w rolę Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Prowadzi także  "Pytanie na śniadanie" w parze z obecnym ukochanym, Maciejem Kurzajewskim. Od niedawna zasiada również w jury programu "You can dance - Nowa generacja". Aktorka lubi bawić się modą. Wiele jej stylizacji jest chętnie kopiowanych przez Polki. Czasem jednak zdarzają jej się ubraniowe wpadki.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Katarzyna Cichopek dla mody jest w stanie wiele wycierpieć. Spójrzcie na jej stopy!

Katarzyna Cichopek zgromadziła na Instagramie ponad pół miliona obserwujących. Gwiazda "M jak miłość" chętnie dzieli się tam swoimi stylizacjami, za które zbiera zazwyczaj mnóstwo komplementów. Jakiś czas temu aktorka opublikowała zdjęcie w szmaragdowo-czarnej satynowej kreacji. Całość uzupełniła delikatną biżuterią i wyrazistym makijażem, w którym główną rolę grały czerwone usta. Mini doskonale wyeksponowała opalone nogi prezenterki. Uwagę zwracają też niebotycznie wysokie sandałki. Decydując się na takie obuwie, celebrytka zapewne chciała dodać sobie wzrostu (Katarzyna Cichopek mierzy 158 centymetrów). Buty sprawiają jednak wrażenie wyjątkowo niewygodnych, a stopy wyglądają na nienaturalnie wygięte.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Instagram/ katarzynacichopek

Aktualnie Katarzyna Cichopek oddaje się zimowemu szaleństwu we Włoszech. Aktorka wybrała się na narty z ukochanym i rodziną. Gwiazda "M jak miłość" jest stylowa nawet na stoku. Prezenterka szusuje w obszytym futerkiem czerwono-czarnym kombinezonie.

Jesteście fanami stylu Katarzyny Cichopek?

Więcej o:
Copyright © Agora SA