Cichopek i Kurzajewski nadają z Włoch. Katarzyna zabrała całą watahę. Wypoczywają nie tylko z dziećmi

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ledwo wrócili z Jordanii, a już wyruszyli na kolejne wczasy. Tym razem zabrali ze sobą dzieci prezenterki.

Katarzyna Cichopek relacjonowała fanom pierwszy dzień wyjazdu. Wielokrotnie pokazywała wideo z dziećmi, które, śmigając na nartach, po chwili dowiadywały się, że mama je nagrywa. Maciej Kurzajewski nie zdecydował się tak obszernie zrelacjonować wyjazdu, za to chętnie pozował Katarzynie. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na narty. Nie tylko z dziećmi 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski do Włoch wybrali się w sporym gronie - były z nimi m.in. dzieci prezenterki ze związku z Marcinem Hakielem, Adam i Helena. To jednak nie wszystko. Na jednym ze zdjęć widać również brata Katarzyny, Jacka Cichopka. Mężczyzna prawdopodobnie zabrał na wywczas żonę i syna, których również dało się dostrzec. 

Zdjęcia w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Oprócz zdjęć Katarzyny z dziećmi - przytulającej się do niej Heleną i rozbawionego Adamem, mama poprosiła o uwiecznienie chwil z ukochanym Kurzajewskim. Dodała na Instagram zdjęcie z podpisem:

My Boys. #italy #myson #myboys #jestsuper - napisała.

Drugim "chłopcem" w poście był jej syn. 

 

Oczywiście pod postem znalazły się różne reakcje. Wielu wciąż nie może przyjąć, że Cichopek i Kurzajewski są ze sobą i żyją w ciągłym przekonaniu, że nic z tego nie będzie:

Ciekawe, ile to jeszcze potrwa - czytamy.

Są też bardziej przychylne.

Zakochani! Niech wam się wiedzie.
Cudnie się na was patrzy.
No uwielbiam!

Zgadzamy się - niech im się wiedzie!

Zobacz też: Kurzajewski mieszka z mamą. Dołączy do nich Cichopek. Prezenter mówi, skąd ta decyzja

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.