Katarzyna Cichopek marzyła, żeby zatrzymać tę chwilę. Patrzymy na stylizację. Spodnie boskie, ale ten top psuje efekt

Od jakiegoś czasu Katarzyna Cichopek relacjonuje na Instagramie wakacje na Malediwach. Gwiazda "M jak miłość" regularnie dzieli się z fanami fotografiami z wakacji. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem w białym komplecie. Stylizacja byłaby naprawdę świetna, gdyby nie jeden szczegół.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Katarzyna Cichopek postanowiła odpocząć od codzienności i wybrała się z dziećmi na Malediwy. Gwiazda zdradziła, że co roku w czasie świąt wielkanocnych wyjeżdża i chce, aby Adam i Helena kultywowali tę tradycję. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami z rajskich wakacji. Ostatnio pochwaliła się fotografią, na której pozuje w białej stylizacji.

Edyta GórniakGórniak darła koty z Dodą, Sablewską, Rusin. To początek czarnej listy

Katarzyna Cichopek cała na biało. Celebrytka marzy, aby zatrzymać chwilę

Katrzyna Cichopek skrupulatnie relacjonuje swój pobyt na Malediwach. Aktorka chętnie korzysta z licznych atrakcji. Nieustannie publikuje także zdjęcia plażowych stylizacji. Ostatnio celebrytka zdecydowała się na biały komplet. Piękne widoki otaczające prowadzącą "Pytanie na śniadanie" skłoniły ją do refleksji.

Czy czasem macie ochotę wcisnąć przycisk pauzy i zatrzymać czas? Tak właśnie czułam się w momencie robienia tego zdjęcia. Dzień powoli się kończył, a ja marzyłam, żeby zatrzymać te piękne chwile, które dziś są już tylko wspomnieniami - napisała pod postem gwiazda "M jak miłość".
 

Na fotografii widzimy, jak Katarzyna Cichopek pozuje w luźnych spodniach i pasującym topie. Całość uzupełniają duże okulary przeciwsłoneczne ze złotym łańcuszkiem. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" prezentowałaby się naprawdę wspaniale, gdyby nie góra stroju. Niedbałe wiązanie i marszczenia sprawiają, że sylwetka aktorki wygląda na zdeformowaną.

Tomasz BarańskiTomasz Barański odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Zdradził powód

Fani aktorki byli jednak zachwyceni jej strojem. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Piękny komplet.
Wyglądasz przepięknie.
Świetny komplecik - zachwycali się internauci.

Co myślicie o stylizacji Katarzyny Cichopek?

Więcej o: