Pamiętacie Wojtusia z "Rodziny zastępczej"? Michał Włodarczyk całkowicie się zmienił

Michał Włodarczyk wcielał się w rolę Wojtusia w "Rodzinie zastępczej". Od czasu występu w kultowym serialu całkowicie się zmienił. Jak wygląda teraz?

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Stare stylizacje Katarzyny Zielińskiej "zachwyciły" nawet Sarę Jessikę Parker

Michał Włodarczyk zdobył popularność dzięki roli Wojtusia w serialu "Rodzina zastępcza". W jego serialową siostrę wcielała się Wiktoria Gąsiewska. Nie da się ukryć, że młodsza koleżanka zyskała większą rozpoznawalność, jednak aktor nadal pojawia się w wielu filmach i serialach. Od czasu występu w kultowej serii przeszedł natomiast sporą metamorfozę. Dziś trudno go rozpoznać.

Jak dziś wygląda Michał Włodarczyk? Wojtuś z "Rodziny zastępczej" przeszedł ogromną metamorfozę

Michał Włodarczyk od dziecka pojawia się na szklanym ekranie. Ostatnim obrazem z jego udziałem jest "Mój dług" w reżyserii Denisa Delicia i Bogusława Joba. Młody aktor wystąpił także w "Furiozie", która odniosła międzynarodowy sukces. Serialowy Wojtuś pojawił się też w kilku filmach Patryka Vegi. Grywał również epizodyczne role w wielu innych popularnych produkcjach. Michał Włodarczyk jest także odnoszącym sukcesy sportowcem. Aktor pasjonuje się mieszanymi sztukami walki. Mężczyzna może się pochwalić zdobyciem drugiego miejsca w Pucharze Polski w MMA w 2017 roku. Na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia i filmy z wyczerpujących treningów, a także fotografie z planów filmowych. Włodarczyk prowadził także kanał o tematyce samochodowej w serwisie YouTube. Ostatnie wideo zamieścił jednak osiem miesięcy temu, prawdopodobnie więc zakończył działalność na tym polu.

 

Co sądzicie o metamorfozie Michała Włodarczyka? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.